Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibizaa performans .....

devır kesıcıyı ılerı almadıgın surece aynı vıteste hızın degısme,ayrıca yaptıgın uygulamalar nedır oynadım kısmı ustu kapalı kalmıs

Zaten standart 100 bg ibiza 2de 100 görür :) 5 yıl kullandım, ışıklarda kalkışta BMW 3.20 yol vermek zorunda kalmıştı taki ben 3e atana kadar :):):) 1 ve 2 ibizada çok seri ve güçlüdür...

Zaten standart 100 bg ibiza 2de 100 görür :) 5 yıl kullandım, ışıklarda kalkışta BMW 3.20 yol vermek zorunda kalmıştı taki ben 3e atana kadar :):):) 1 ve 2 ibizada çok seri ve güçlüdür...
2 de 100 goren araba serımıdır sence ? Uzun sanzıman oranları arabayı serılestırmez aksıne kotulestırır.

2 de 100 goren araba serımıdır sence ? Uzun sanzıman oranları arabayı serılestırmez aksıne kotulestırır.

Dikkatini çektiyse ben uzun şanzıman oranından dolayı araç seri demedim, arkadaşa aracının standart olduğunu yani normal ibiza performansında olduğunu anlatmaya çalıştım... ama teknik takibe takıldık galiba :) İbiza klasmanına göre çok seri ve güçlü bir araçtır... hemde uzun şanzıman aralıklarına rağmen... ! bilmem anlatabildim mi?

2 sı 100 de bıten b araba ıcın serı ve cok guclu denılebılır mı ben buna takıldım

klasmanına göre denilebilir, 1.4 100 bg bir araçtan bahsediyoruz... sonuçta redline da 100 görüyor... 2de 100 görmek istemiyorsan vites değiştirebilirsin :):):) bu arada teknik bilgine bir itirazım yok kurtbil :) sadece benzinli ibizalar eğlenceli arabalardır anlatmak istediğim... :)

filtre ve egzostan başka bi oynama varsa bende öğrenmek isterim açıkçası daha fazla nası b performans alınabilir

filtre ve egzostan başka bi oynama varsa bende öğrenmek isterim açıkçası daha fazla nası b performans alınabilir

yazılım,headers,emme portlarını ve gaz kelebegını polishletebılırsın,eger halı hazırda uretılmıs egzantrıgı varsa o da eglencelı olur,atmosferık olarak zaten su yazdılarımı yapıcak olsan bambaska b araba olur.Bunlardan en kolay olanı Polish,yazılım,headers zaten

İTB yapın, arabanız 3 katı yakar ama o zevk bitirir adamı.. :D:D

yazılım,headers,emme portlarını ve gaz kelebegını polishletebılırsın,eger halı hazırda uretılmıs egzantrıgı varsa o da eglencelı olur,atmosferık olarak zaten su yazdılarımı yapıcak olsan bambaska b araba olur.Bunlardan en kolay olanı Polish,yazılım,headers zaten

Şaka bir yana yapılması gerekenleri kurtbil en iyi şekilde listelemiş.. :)

Geri
Üst Alt