Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbİza yol bİlgİsayari aÇma ve kolu

dün itibariyle lpg taktırdım zavoli istanbul baş bayisine polaris lpg ye bakalım hayırlısı benzinin azalmadığını görmek güzel.:)

arkadaslar ebaydan arastırma yaptım 40 euro ya takım halinde trick tuslu ve cruise controller olan seti buldum
fakat polo için yazıyor... Almanyada olan kuzenime soledim oda su anda arastırma içerisinde buldugu zaman haber vercek bende iş yeri mailimde olan linki atmaya calıscam...

dün itibariyle lpg taktırdım zavoli istanbul baş bayisine polaris lpg ye bakalım hayırlısı benzinin azalmadığını görmek güzel.:)

hayırlı olsun arkadaşım. bendede 2009 1.4 elegance var. lpg ve yol bilgisayarı taktırmak istiyorum. lpgden memnun musun yol bilgisayarı lpgde çalışıyor mu?

teşekkürler.evet şu anda 4000 km oldu
bi sıkıntı yok.yakıt beklediğimden 30 krş daha fazla yakıyo ama tabi performanslı kullanıyorum.lpg de yol bilgisyaraı bi işe yaramıyo anlık tüketimle ilgili.sadece menzili depodaki benzine göre gösterdiği için sürüşünün ekonomikliğini menzile göre anlıyosun.yani bu benim tekniğim oldu:)

vallahi çok iyi olur o kollar dostum bana biraz pahalı geldi.yani aslında alınabilirde şu an okadar yok.ama daha ucuza maledebilirsek neden olmasın lpgye geçtiğim için pek bi ekstrası kalmadı ama yinede uygun fiyata güzel olur.

Seat İbiza Reference 2010 modelinde yol bilgisayarında kalan benzin yazıyor mu Kalan Benzin ile yapılabilir KM gibi :)

Geri
Üst Alt