Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza yay ve amortisor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Valla benim arabanın altını ben hiç surtmuyorum :) uzun yolda yaptım defalarca :)

Sadece ben binsem olur ama genelde aracımda 3 kişi olur uzun yoldada büyük olasılık 5 kişi:)
e birde Kastamonu gibi yerlere gittiğimide düşünülürse sonu felaket olur:D

xx

sertlik olarak rahatsız eder ama altını bir yere sürtmezsin emin ol :)

sertlik olarak rahatsız eder ama altını bir yere sürtmezsin emin ol :)

Yok kesin sürter o yüzden çok az basmayacağım aracı hatta şu haliyle bile 1 sefer karter koruması değiştirdim asfatta sorun olmaz ama köye gittiğimde büyük bir sıkıntı yaratır.Ön tamponda lip taktıktan sonra bile çok çekinerek gidiyorum bazen yolu bile düzleştiriyor çakıl falan kalmıyor:D

xx

Valla fıyat guzel arkadaslarr ama benım anlamadım amortısoru nasıl patlatıyor 45mm yaylar 50mm bısı yapmazken :confused: douu ?

valla dostum orjinal ön yayla arasında tam 7 cm fark vardı bu yayların :) orjinali baya yüksekti benim aracın yaylar cok güzel oldu takılınca fakat amortisörler dayanmadı :) bilsteinlar biraz daha kısa oldugu için sıkıntı yaratmıyor

Yok kesin sürter o yüzden çok az basmayacağım aracı hatta şu haliyle bile 1 sefer karter koruması değiştirdim asfatta sorun olmaz ama köye gittiğimde büyük bir sıkıntı yaratır.Ön tamponda lip taktıktan sonra bile çok çekinerek gidiyorum bazen yolu bile düzleştiriyor çakıl falan kalmıyor:D

xx

karter koruması nedir? :D:D ben söktüm onu sac yaptım :D

ıbızacılar kacırmayın sonra uzulursunuz .

hayırlı satıslar dou

patlatıyor bende 3.5 yayla patlattım..çujurda...sonra bilstein aldım gayet iyi maşeAllah..tavisye..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt