Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza yardım ???

koray.cano

Kayıtlı Üye
şimdi arabayı park edicek yer ararken boşta bekliyordum birdan arabanın göstergedeki tüm ışıklar yandı abs el frenı eps yağ arza benzın ışığı falan kendiliğinden ötmeye başladı 3 -4 kere bip bip eti yandı sonra stop etti araba :S çalıştırdım düzeldi peki ama neden böyle birşey yaptı ?beyin mi arzalı ?? tşkler..

arada aptallasabılıyor araclar anlık bır arıza gecmıstır servıste bılgısayara sokturursan ve o arıza kod bırakmıssa ogrenebılırler

daha önce hiç duymadım bu durumu inşallah önemli daha dogrusu masraflı birşey değildir...

Araban sana cekmis kardesim :)

Ariza isigim surekli yaniyir zaten egr iptalinden dolayi onun haricindede 4 aydir falan bilgisayara baglatmadim bugunde uzun yola cikicam tirstim simdi :s en kotu ihtimal aku bitiyorda olabilir 6 yillik arabann ilk akusu ustunde o kdr da enerji cekiyorum..

aynı sıkıntı bende sürekli yapıyordu. sigortaları yeniledim 1 hafta falan bişey olmadı sonra yeniden ötmeye başladı. 2 gün önce ereğlide servise gittim bilgisayara bağlattım abs beyni arızalı dediler. 2.000 tl imiş beyinin yenisi. ama tamir eden yerlerde varmış. 300-400 tl gibi bir fiyata tamir ediyorlarmış. moral bozukluğuyla dönerken düzeldi. 2 gündür herhangi bir arıza ışığı veya uyarı vermedi. durup dururken yapar sonra kendi kendine düzelir. eğer yanılmıyorsam sendede yavaş yavaş artacaktır arıza yapma sıklığı.

aynı sıkıntı bende sürekli yapıyordu. sigortaları yeniledim 1 hafta falan bişey olmadı sonra yeniden ötmeye başladı. 2 gün önce ereğlide servise gittim bilgisayara bağlattım abs beyni arızalı dediler. 2.000 tl imiş beyinin yenisi. ama tamir eden yerlerde varmış. 300-400 tl gibi bir fiyata tamir ediyorlarmış. moral bozukluğuyla dönerken düzeldi. 2 gündür herhangi bir arıza ışığı veya uyarı vermedi. durup dururken yapar sonra kendi kendine düzelir. eğer yanılmıyorsam sendede yavaş yavaş artacaktır arıza yapma sıklığı.

arabanin kredisi olmasa emin ol direk elden cikartirm abi ;) valla arza isigim surekli yandigi icin ne gibi arza var arabada bilmiyorum allaha emanet geziyorum.. Bugun firsatim olursa baktrcam bilgisayardan ne olduguna yoksa gidisat kotu .. Smdi snn abs calismiyor mu abi tam anlamadim ?

Geri
Üst Alt