İbiza Yan Marşpiyer? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza Yan Marşpiyer?

Konu, 'Atölye & Aksesuar' kısmında AlperMertKocak tarafından paylaşıldı.

1. AlperMertKocak

AlperMertKocak
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    43
    Arabam Yeni Kasa ve Tek Kapı. Kapı İçleri Çizilmesin Diye Marşpiyer Arıyorum Orjinali Ne kadar veya Kaliteli Başka Nerden Bulurum İstanbul Anadolu Yakasındayım Yardımlarınızı Bekliyorum

edit:yan marşpiyer değil kapı basamağı kapı içi nikelajı demek istedim gece yazdığımda yanlış yazmışım

2. bbj_bt

bbj_bt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    234
    Ödül Puanları:
    63
    Bende arıyorum fibercilerle gorus kendin yaptır. 100 200 arasında bişi tutyor ben once spoiler yapcam

3. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    bende de aynı kasa var.. biraz araştırdım ama hazırdan ziyade yaptırmak daha mantıklı geldi.. kışı atlatalım da avrupa yakası için maslak oto sanayiye uğramayı düşünüyorum. yaptıracak olursan merakla resimlerini beklerim.. :)

4. AlperMertKocak

AlperMertKocak
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    43
    bu gün bi iki yere bakıcam işe yarar bişey olursa söylerim gece gecede yanlış yazmışım ama siz beni anlamışsınız yan marşpiyer nedir :D

5. kamikaze

kamikaze
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    251
    Ödül Puanları:
    83
    Kapı içleri çizilmesin diye??? Marşpiyel, kapı kapalı iken, aşğıda gördüğümüz, ön/arka lastik arası saç parçadır, buraya dıştan plastik/fiber parça yapılır yapıştırılır/vidalanır, kapı içi ile alakası yoktur?

6. burakfatih

burakfatih
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    Evet internette kapı içi nikelajları var aslında ben de alsam iyi olur..acaba takılcak yerlerin ölçüsü nedir ki önler 62ye 3 arkalar 32ye 3 var heryerde bu bizimkilere de uyar sanırım ama?var mı alan

7. yagami

yagami
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Maslak tuning garage de ibiza için spoiler,marşpiyel mevcut fakat pahalı satıyor.Yan marşpiyel 350 tl mesela..

Sayfayı Paylaş