İbiza yakıt | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

İbiza yakıt

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında muratyaren tarafından paylaşıldı.

1. muratyaren

muratyaren
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    merhabalar arkadaşlar geçen hafta içi aracımın deposunu fulledim (45.32 lt = 186 tl ) depo tamamen boşmuş. 650 km oldu gidiyorum hala benzin bitmedi ortalama 7 litrenin altında neredeyse. aracı alırken tüp taktırırım niyetiyle almıştım ama bu rakamlara göre bence hiç de gerek yok. sizce tüp taktırmak mantıklı mı?

2. RedLine

RedLine
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.284
    Ödül Puanları:
    113
    bu ortalama için tüpe ne gerek warki bide eziyetini çekiceksin. 27-28 krş yakıosun kilometrede zaten. hiç uğraşma dostum.

3. 18891945

18891945
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    43
    uzun yolda kullanıyorsan fazla..şehir içi ise az..karma kullanımda normal..

4. alikemal4242

alikemal4242
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    43
    Benzinin litresi 4.10 tl ye geliyor hangi firmayı kullanıyorsunuz acaba benzinde ?

5. silentstorm61

silentstorm61
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    43
    şehir içi gazlı aracımla 100 tl ye 460 km yol gidiyorum, gaz taktırdıktan sonra anca nefes aldım yakıt konusunda, şiddetle tavsiye ederim...

6. izmirkskmhmt

izmirkskmhmt
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    8
    ben de ilk aldığımda aracımı uzun yolda çok memnundum depoyu doldurup 650 km geldiğimde yarı depodan az bişey fazla kullanmıştım hesabıma göre 130-140 tl arası bişey oluyordu.Şehir içi de aynı olursa süper demiştim hiç taktırmam diye düşünüyordum.Ve 3 aylık şehir içi performanstan sonra 40-45 kuruş yakınca aracım araştırmalarım sonucu prins marka tüp taktırdım,ve şu an çok şükür bi sıkıntı olmadan masraflar yarıya yakın azalarak aracımı kullanıyorum.değerlendirmeler sizin.

7. Çöllü

Çöllü FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

Beğenileri:
    3.977
    Ödül Puanları:
    113
    Bi öğretmen arkadaşta referancı var sizin aracın 1.4 tüplü 100 TL ye 500 Km gittiğine şahidim karma yakıt tüketiminde :eek:key: İbiza Tüplüyken bulunmaz bir nimet galiba özellikle 1.4 için

8. muratyaren

muratyaren
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    BP fakat indirimli olarak alıorum benzini

9. Nyks

Nyks
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    8
    bendede 6-6.5 lt şehir içi ortalama var fakat düşünmüyor değilip bir sıralı sistem Lpg taktırmayı..
    Zaten atmosferik 1,4 motorun lpg uyumu hiç sorunsuz.Sadece aracın her yerini deliyorlar takılırken ona ayarım..

Sayfayı Paylaş