Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Yakit depo kapagi kilitlenmiyor

benim 2011 ibiza cuprada şöyle

dış kapak hiç bir şekilde kilitlenmiyor.

depo kapağı merkezi kilit ile kilitleniyor. ayrıca üzerindeki anahtar kilidi ile ikinci bir güvenlik önlemi olarak kilitlenebiliyor.

ben anahtarla hiç kilitlemiyorum.

Benim 2000 stellada kumandadan veya içerideki kilit butonunu kullanınca kilitliyor. Anahtar ile kilitlersem kapıları kilitledikten sonra, bir kez daha sağa çevirmem gerekiyor.

Otomotiv ilginç bir sektör, Ford larda kilitsiz hatta kapaksız sistem yaptılar, bir Türk Ford u mehkemeye verdi, depom korumasız kaldı diye, bilirkişi raporu ile mahkeme aleyhte sonuçlandı, Seat ne güzel manuel kilit yapmış.

benim 2011 ibiza cuprada şöyle

dış kapak hiç bir şekilde kilitlenmiyor.

depo kapağı merkezi kilit ile kilitleniyor. ayrıca üzerindeki anahtar kilidi ile ikinci bir güvenlik önlemi olarak kilitlenebiliyor.

ben anahtarla hiç kilitlemiyorum.

nasıl yanı ben ıcerden kıtlersem depo kıtlenıyormu actıgım zamanda anahtarla acmama gerek yokmu yanı?

Geri
Üst Alt