Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza vites topuzu yardım

Mertcii

Kayıtlı Üye
3. ve 4. ilandaki vites topuzu farklı geldi bana diğerleri alışılagelmiş topuzlardan zaten.

öncelikle şunu söyleyeyim ibizayı tam bilmiyorum ama..geri vites basmalı olduğu için bu vites topuzları olmayabilir eğer tarz leon ile ile aynı ise bizim topuzların içinde basma kolu var o kol geri vitesin işlevini sayğlıyor..yani orjinal topuzu parçalayıp içindeki basma kolunu çıkarıp bu bu topuzların içine takman gerecek ğer bu topuzların ağızları yeterli genişliğe sahip değilse..o basma kolu bu topuzların içine girmeyecek..yani boşuna sipariş vermiş olabilirsin..
bu dediklerim eğer geri vitese takarken kolu basıyorsan geçerli..bilgine

Varol abı vıtese asagı dogru basıp kullanıoruz ıbızada gerı vıtesı valla yerı tutarmı flan bılmıorum bende taktım vıtes topuzu ıcıne bastım slikonu aslan gıbı oldu ::)

Varol abı vıtese asagı dogru basıp kullanıoruz ıbızada gerı vıtesı valla yerı tutarmı flan bılmıorum bende taktım vıtes topuzu ıcıne bastım slikonu aslan gıbı oldu ::)

basma kolu yerine silikon kullanmışsın..ama boyu da önemli geri vitesin iteme kısmına denk gelemen gerekiyor ben denemiştim olmdı..bi de silikon.sıkmak evladiyelik anlamına geliyor sıkılıncı sökerken zorlanırsın gibime geldi.bir foto eklesene buraya nesıl duruyor

Geri
Üst Alt