ibiza vites kutusu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ibiza vites kutusu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Apocalyptica tarafından paylaşıldı.

1. Apocalyptica

Apocalyptica
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar 2006 ibizamın direksiyonu okadar yumuşaktıki sattığım leondan daha guzeldi derken direksiyon bir den sertleşti direksiyon kutusundan yağ kaçırıyormuş keçeler felan derken kutuyu çıkma ile değiştirdim. lakin eskisinden daha sert oldu ve direksiyon araba yavaşken çok zor topluyor direksiyonu. Ustası yeni olduğu için alışır zamanla düzelir dedi ama benim içime sinmedi bu konuda fikirleri olan arkadaşlar varmı?

2. REİS38

REİS38
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    1.469
    Ödül Puanları:
    113
    başlık vites kutusu yanlışmı yazdın yoksa vites kutusu ile direksiyon kutusunun bir bağlantısı yok. eğer sorun direksiyon kutusu ise eskisinden sert olduğunu söylüyorsun bunun alışma gibi bir durumu yok takıldığında nayse sonrasıda aynı olur.

3. Apocalyptica

Apocalyptica
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    başlık yanlış yazıldı... direksiyon kutusu...ustası öyle söyledi şuan direksiyon toplamıyor bile doğru drüst

4. freesezar

freesezar
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    282
    Ödül Puanları:
    83
    ibizanın direksiyon eletirikli değilmiydi ben mi yalnış biliyorum?

Bunu beğendi. taniverson bunu beğendi.
  5. taniverson

taniverson
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    43
    aynen bizim araçlarımızı elektronik direksiyon... bende de 18 " 225 lastiklerle biraz zor topluyor ama amfilerim elektriği sömürünce direksiyon sertleşiyor :/

6. baris44

baris44
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    28
    acilen direksiyon açı sensörüne baktırrr milyarlar isterlerse haber ver 180 tl'ye alalım sana :)

7. Apocalyptica

Apocalyptica
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    araba şimdi fena deil gibi. bakalım sorun çıkmaz inşallah ... bir şey olursa haber veririm..:)

Sayfayı Paylaş