Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza vites kutusu

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında Apocalyptica tarafından paylaşıldı.

1. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    arkadaşlar 2006 ibizamın direksiyonu okadar yumuşaktıki sattığım leondan daha guzeldi derken direksiyon bir den sertleşti direksiyon kutusundan yağ kaçırıyormuş keçeler felan derken kutuyu çıkma ile değiştirdim. lakin eskisinden daha sert oldu ve direksiyon araba yavaşken çok zor topluyor direksiyonu. Ustası yeni olduğu için alışır zamanla düzelir dedi ama benim içime sinmedi bu konuda fikirleri olan arkadaşlar varmı?

2. REİS38

REİS38 SCW Üyesi

6.334
    1.469
    113
    başlık vites kutusu yanlışmı yazdın yoksa vites kutusu ile direksiyon kutusunun bir bağlantısı yok. eğer sorun direksiyon kutusu ise eskisinden sert olduğunu söylüyorsun bunun alışma gibi bir durumu yok takıldığında nayse sonrasıda aynı olur.

3. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    başlık yanlış yazıldı... direksiyon kutusu...ustası öyle söyledi şuan direksiyon toplamıyor bile doğru drüst

4. freesezar

freesezar SCW Üyesi

1.342
    282
    83
    ibizanın direksiyon eletirikli değilmiydi ben mi yalnış biliyorum?

Bunu beğendi. taniverson bunu beğendi.
  5. taniverson

taniverson SCW Üyesi

562
    101
    43
    aynen bizim araçlarımızı elektronik direksiyon... bende de 18 " 225 lastiklerle biraz zor topluyor ama amfilerim elektriği sömürünce direksiyon sertleşiyor :/

6. baris44

baris44 SCW Üyesi

202
    43
    28
    acilen direksiyon açı sensörüne baktırrr milyarlar isterlerse haber ver 180 tl'ye alalım sana :)

7. Apocalyptica

Apocalyptica SCW Üyesi

70
    8
    8
    araba şimdi fena deil gibi. bakalım sorun çıkmaz inşallah ... bir şey olursa haber veririm..:)

Sayfayı Paylaş