Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza uyumlu 17 5x100 jant modelleri

leon top sportlara sarmıştm aslında ama dediğim gibi hem şu an için bana pahalı olması hem de sürtme sorunu nedenyle bekliyorum

bu linkte verdiğin jant bizim jantımız bizden temin edebilirsiniz.

oo hadi yaa :)) o kadar küçük işte dünya =P 5*100 ü de var olarak geçiyor aslında ilan başlığında 5*112 olarak gözükse de. bnm ibizada fena durmaz gibi geldi siz ne dersiniz arkdşlar?

ali mutlulugu uzaklarda arıyorsun :D replikası 1400 lira olan jantı 800 liraya verecem sana :D daha ne yapim :D

oo hadi yaa :)) o kadar küçük işte dünya =P 5*100 ü de var olarak geçiyor aslında ilan başlığında 5*112 olarak gözükse de. bnm ibizada fena durmaz gibi geldi siz ne dersiniz arkdşlar?

Bencede güzel durur bu arada yusuf benden aldı jantlarını ona göstermıstım baktıgın jantı ona sor yakından gördu jantları

ali jant benim olsa üzmem seni :D ayrıca onları ben aldım gibi bişey :D

Geri
Üst Alt