Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza uyumlu 17 5x100 jant modelleri

top sport her zaman bulabılecegı bır model degıl unutmayalım

Bu konuda haklısın abi buna lafım olmaz ama şuanki jantlarını canlı canlı gördüm ben çok beğendim aracın rengi başka olsa bu kadar yakışmaz.Tabi yinede Yusuf bilir,keyif ve zevk onun:)

xx

Bu konuda haklısın abi buna lafım olmaz ama şuanki jantlarını canlı canlı gördüm ben çok beğendim aracın rengi başka olsa bu kadar yakışmaz.Tabi yinede Yusuf bilir,keyif ve zevk onun:)

xx

zevk yusufun su an jantları guzel topsportlarda cok guzel duruyor.bence su an ıkısı arasında kalmış durumda

xx

saolasın engın abım gercktn resımde cok kotu duruyr ama canlı bncede gzel duruyor bılmıorm :D

Bol bol resimlere videolara bakman lazım Yusuf.Olmadı alacaksın jantı deneyeceksin yani pek seçenek yok gibi:eek:key:

xx

baska jant almam zaten engın abı top sportlar öle hosma gıttı dıe

Diğer konuda okudum sen neden jant değiştiriyorsun bu jantların nesi var?

xx

MRB KUSURA bakmayın ısler bıraz yogundu gec bakabıldım konuya valla abı ben toptancıyım bende 4 tane jantın malıyetı sökme takma ROT+BALANS +NİTROJEN AYARI VE KREDI KARTINA 6 TAKSIT OLARAK 790 TL ye gelıyor sıze. bakalım benden uygunu varmı :)

Geri
Üst Alt