Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza usb girişi?

ben adanadaki servise söylese kesin bilmiyorlardır. istanbulda bir servise sorsanız yolun düşen biri gerçekten sevinirim...

dediğiniz ürünün aynısını takıyorlar zaten biraz daha köşeleri yuvarlak sadece (aynı derken marka vs değil şekil olarak diyorum)

bir dokunmatik ekran alsam direksiyonun ordaki kumanda çalışırmı acaba?

Teyplerin adaptörleri oluyor araç modellerine göre Alpine markasında vardı Alfa 156 da kullanmıştım.

Sırf bu yüzden arabamı değiştirmek istiyorum... :kizgin: Seat gibi donanım konusunda eli bol bir marka şu küçücük usb den ne istiyor. Aslında Seat' ın hiç bir suçu yok, suç Doğuş'un... O saksı fotoğrafını koymasaydı iyiydi :muahaha:

İlginçtir usb opsiyon listesinde de görünmüyor. Teybin arkasında falan giriş varsa bi oto elektrikçisi ordan torpidoya usb bağlantısını çok rahat çeker aslında ama teyp usb destekliyor mu?

Muhakkak desteklemesi gerekiyor. Hangi devirde yasiyoruz. Sadece teybin yaziliminde bir guncelleme yapmak gerekicek sanirim. USB menusunun acilmasi icin, ve usb adaptoru baglantisi yapildiktan sonra flash bellegimizden istedigimiz muzigi dinleyebiliriz diye dusunuyorum.

Geri
Üst Alt