Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza triger değişim zamanı

Shark

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 1 ay önce 2010 ibiza 1.2 elegance aldım. malum arabayı çözemedim. bu yüzden bol bol size danışacağım. bu araçta zincir mi var triger mi? kaç bin km de değiştirmek lazım. aracım 70 bin km de.

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
arkadaşlar 1 ay önce 2010 ibiza 1.2 elegance aldım. malum arabayı çözemedim. bu yüzden bol bol size danışacağım. bu araçta zincir mi var triger mi? kaç bin km de değiştirmek lazım. aracım 70 bin km de.

İnternette biraz araştırdım. Araçta kayış var büyük ihtimalle. Zaten zinciri genelde torku ve beygiri yüksek araçlarda kullanıyorlar. 2010 model için henüz erken bence. Tabii bir sıkıntısı yoksa

İnternette biraz araştırdım. Araçta kayış var büyük ihtimalle. Zaten zinciri genelde torku ve beygiri yüksek araçlarda kullanıyorlar. 2010 model için henüz erken bence. Tabii bir sıkıntısı yoksa

teşekkürler 100bin e kadar değiştirmesem sorun olur mu acaba

Öncelikle hayırlı olsun araban dostum. 7 yıllık araç km olarak çok olmasada ben olsam değiştirir işimi garantiye alırdım. Durumun el veriyorsa yağını suyunu ıvır zıvırını değiştir dostum bir önceki adamın nasıl kullandığını ne yaptığını bilemezsin :)

95 binde 2010 model aracımın trigerini ve diğer parçalarını yeni değiştirdim. üzerinden çıkan fabrikanın taktığı parça aman aman bozuk değildi ama ben aracı yeni aldığım için işi garantiye almak amacıyla değiştirdim. Bence maddiyat çok sıkıntı değilse değiştir 75binde falan kafan rahat olsun

120 bın dıye bılıyorum omurlerını ama sız yınede kendı bılgınız olması acısından degıstırsenız ıyı olur 100 bın dusunuyorsanız o kadarıda beklemeyın derım bı 90 bınde degıstırın garantı olsun

Tigrer kayisinin malzeme omru bildiğim kadariyla 5 yil km dolmasada 5 yilda değişmekte fayda var bence

valla hocam bende 2013 ibiza var direk 3 servisten aldığım cevap herhangi bir yıl ömrü yok 2008 den sonra kaldırılmış ve 160.000 180.000 arası değişim yapılıyormuş.arayıp sende bilgi alabilirsin.benimde aşırı tereddütlerim vardı bir zamanlar :)

90 binden sonra değiştirmeye bak 100binde de olur fakat 5 yıldan sonra kayış özelliğini kaybediyor bu arada kayış değiştirirken su pompasıyla beraber değiştirmeyi unutma kural budur

Bundan yıllar yıllar önce kimin ne model arabasının trigeri kopmuştu da motor gitmişti..yıllardır daha da başka duymadım görmedim kolay kolay kopmaz bu parça. Yalnız tedbirli olmak adına imkan varsa değiştir derim.

Geri
Üst Alt