Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza Teyp çercevesi sökümü

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında suat86 tarafından paylaşıldı.

1. suat86

suat86 SCW Üyesi

127
    150
    43
    Yeni kasa ibizalarin teyp cercevesinin nasil yerinden cikartildigi hakkinda bilgisi olan varmidir acaba????

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  2. Leonm@nia

Leonm@nia SCW Üyesi

3.856
    1.633
    113
    @kirlisakal ... Teknik destek gerekli... Bilgine...

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.238
    113
    tşkler alper abi... @Leonm@nia önce bu iş için plastik aksamlar (trim,teyp vs ) sökebilmemn için oto için plastic el hırvadatı elde etmen lazım.internette mevcut 12 lira civarı.ondan sonra söküme girişebilirsin usul usul kenarlarını kaldırarak..bunun için videosu mevcut buna göre bişiler yaparsın.kıracam diye korkma parçası her zaman var :) kolay gelsin durumu bildirirsin konun çıplak kalmasın :D

4. eryayli

eryayli
    V.İ.P ÜYELİK
    SCW Üyesi

169
    158
    43
    Çerçeveyi sökerken plastik aparatı videodaki gibi cd yuvasının oradan değil de dış taraftan yapmanı tavsiye ederim. Zira benim teybin cd girişi etrafındaki plastik o yüzden zedelendi ve kötü görünüyor.

5. eserbaba

eserbaba SCW Üyesi

793
    494
    63
    eğer el becerin yoksa bu tarz işlere girme. şahsen ben anında kırarım:) bir bilen hep bu yüzden var.

6. suat86

suat86 SCW Üyesi

127
    150
    43
    Dun aygüv oto'nun servisini aradim ama onlarda bilmiyo :) biz hep kiriyoz abi diyo bana servisteki eleman :)

7. suat86

suat86 SCW Üyesi

127
    150
    43
    Bugun denicem bakalim hayirlisi olsun :)

8. suat86

suat86 SCW Üyesi

127
    150
    43
    Evet teyp cercevesini ufak ugraslarim sonucu sokmus bulunmaktayim :) bi kac gun sonra fotolari paylasicam bakalim begenicekmisiniz :)

Bunu beğendi. dadaş34 bunu beğendi.
  9. unalgungor

unalgungor SCW Üyesi

6
    4
    3
    paylaşıcakmısın hocam :)

Sayfayı Paylaş