Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza tdı rolentide titreme sorunu

Olsa idi bir Turbo boost sizde direk takip ederdik hızlanma olayını ? Ama bununda bir çok nedeni var afaki konuşmak için bu konuda usta olmak lazım malesef. Hava debi ölçeri bile kirlendiğinde sınırlama yaptırır araca !

hava debi ölçerine baktıracağım, hızlanma problemi burdan kaynaklanıyor olabilir

eğer rölantideyken anlık tüketim 0.6 üzerindeyse enjektörlerinde sıkıntı var demektir titreme ondan yapar. enjektör fazla mazot püskürtüyor olabilir. herhangi bir işlem yapmadan önce aracı bilgisayara bağlatmanızı tavsiye ederim. enjektörler fazla püskürtme yapıyorsa bilgisayardan görünür.

aracı bilgisayara bağlattım, enjektörler normal bulundu... bir maslak yapmadan birşey söylemek zor , herkeze tavsiyeleri için teşekkür ederim : gidince hepsini tek tek soracağım :):):)

Arkadaşlar,

Aracın rolentide titremesi ve hafif performans düşüklüğü endişesi ile servise gittim, hava akış metrenin kirlenmiş olmasından kaynaklanabileceğini - temizleme işlemi yapamadıklarını ve değiştmesi gerektiğini söylediler veee 480 tl dediler :):) ne dersiniz bu işe ... çok değilmi yahu..

ömer bey telefondan bana ulaşabilirmisiniz...0532 221 88 57
ben size ulaşamıyorum

Geri
Üst Alt