Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza tdi radyatör soğutucusu patladı!

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

ibiza tdı'ın radyatör soğutucusu neden patlar, fikir verebilir misiniz?

üretimden hatalımı acaba darbe almadıysa neden patlar ki?

antıfrezee geçmişinde ne kullandın biliyormusun...geçmişinde pempe renk şimdi mavi renk kullandıysan veya tam tersi yapar.

mavi -10,15 derece pembe olanı -45,50dereceye dayanıklı...bunları sadece mobil veya esso olanını diyorum.po var piyasada bildiğim kadarı ile piyasada başka marka pempe yok. onunda içeriğini zaten bilemem kalite olarak.

Aracı ben ikinci el almıştım, herhangi bir problem de yoktu, bakım yapılalı 4000 km oldu, bir ihtiyacımdan dolayı ben de başka bir arkadaşa satmıştım 2 gün önce, bugün patlamış olduğunu söylüyor... ne oldu ne gitti anlayamadım..

aradyatör soğutucusu dediğiniz fan değil mi ben anlamadım bundan birşey :rolleyes:

soğutucu haznesi içinde o renkli su yerine yağ varmış, yani yağ - su karışmış, ! kullansa motoru yakar mı servise kadar...

Geri
Üst Alt