Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza TDI & Cordoba TDI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

toGah

Kayıtlı Üye
selamlar arkadaşlar.

18 param var, kendime dizel ibiza almak istiyorum. aslında cordoba da olabilir bu fiyatlara bu donanımda en iyi altarnatif olarak ibizadan başka altarnatifte bulamadım. hemde modifiyeye uygun güzel bir araç.

ya aslında 2 araba arasında kaldım ibizamı cordoba mı vectra c den sonra :)

öncelikle bunların hangi donanımları full dür.

Elegance
Referance
S-Rider
Signo
Stella
Stylance

bu arada 30 yaşındayım 12 tane arabam oldu. ilk defa dizel alacağım. yardımlarınızı bekliyorum.

vectra c den sonra ibizada da cordobada da iç mekan size dar gelebilir; hem diz mesafesi;hem de genişlik olarak.. cordobanın bagajı belki affettirir kendini..
s-rider makyajdan önce full,sonrası stylance.. ibizalar modifiye uygulamalarında daha yaygın görüyorum, ama cordoba da var..
ben en başından beri sedancıyım; clio sümbül,civic vtec es otm. ve sonra da cordoba.. gerek donanım,gerek yol tutuş, gerek tok bir his vermesi, gerek tasarımı, gerek de performansı-yakıtı olsun en memnun olduğum bu..benim de ilk dizel aracımdı ama iş hayatında hep dizel kullandığımdan yadırgamadım pek; tabi az yakması dışında:) bende chiptuning de var; az yak-çok kaç versiyon:hosgeldin:

Bu donanımlar full olanlarıdır.
Elegance
S-Rider
Stylance

Seatın tüm dizel modelleri özellikle ibiza ve cordoba yakıt cimrisi dizel kullanıcıları daha güzel bir bilgi vericeklerdir.Pişman olmuyacağın bir karar olucak ben böyle düşünüyorum. Düşündüğün rakam civarında ibiza TDİ olur.Şimdiden hayırlı olsun

gazihana sordum zaten herhangi bir sıkıntı yok diyor chip için, cordobo da ibizada aslında bana göre aynı nedenine gelirse cordoba avantajı bagajı sanırım sadece, ön taraf aynı cupra tampon taktığın zaman önden cordoba ibiza farketmez sanırım,

vectra c de benim 18" jantlarla kullanıyordum eibach yaylar alışığım büyük janta.. o yüzden yol tutuşu tabiiki üst düzeylerde sınıf olarakta zaten farklı bir araç ev alım işine gidince sattık onu kredi cektim 15tl üstünü harc borc 18 e kadar bşiler bakmaya çalışıyorum.

şuanda görüştüğüm 2005 srider cordoba var 18000tl sunrooflu.
kısacası ya srider yada stylance mi bakmak lazım

eğer 18 civarına düşünüyorsanız araç dizel olacaksa srider olmak zorunda, stylance paketleri (2006 sonrası makyajlı kasa) 21 altında düzgün birşey bulunmaz... dizayn olarak ibiza diyorum, bagaj lazımsa cordoba...

bence ibiza alın hem modıfkasyn acısından daha guzel duruyor cordobadan ben sahsen hıc beyenmıorm cordobaları kendı fıkrım :)

eğer 18 civarına düşünüyorsanız araç dizel olacaksa srider olmak zorunda, stylance paketleri (2006 sonrası makyajlı kasa) 21 altında düzgün birşey bulunmaz... dizayn olarak ibiza diyorum, bagaj lazımsa cordoba...
ewt baktığım zaman 2006 modelde olsa makyajsız kasa olarak var 18-19 a makyajlılar 20 den aşağı değil.

bence ibiza alın hem modıfkasyn acısından daha guzel duruyor cordobadan ben sahsen hıc beyenmıorm cordobaları kendı fıkrım :)

ben daha tam olarak cordoba mı yoksa ibizamı ona karar vermedim.
ama ibiza daha cok yatkın geliyor biraz daha spor tarzı var hemde eşim daha ratahat kullanır gibime geliyor.

BEn sahsen trafıkte ıbıza kullanan bayan cok gordm hem ufak bıraz daha raht kullanılablır ibizaa:eek:key:

bakıyorum bakalım 2 araç var 1 tanesi istanbulda 1 tanesi bursada bakalım ne olacak :)

Bu konu ilgimi çekti.
Bir fikrim yok, takip edeyim belki birşeyler öğrenirim :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt