Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Style Multimedya Ekran

800 tl montaj dahil yaptırırsın, bende onlara yaptırdım

orjinal teyp kızakların buna uygun değil, o sebeple içerde ufak çaplı bir kızak operasyonu gerekiyor sağ ve sol iç panellerin aşındıırlması gerek şimdiden bilgin olsun, sonra gözyaşlaırnı tutamazsan bana çemkirme :) hafif kesilmeden iç panel yerleri bu oturmaz.

abi işte bunu dedin beni bitirdin ya :) ben cam filmi yapılırken bakamadım onu nasıl yaptırcam :D

yapacak bişi yok bende ağladım sızladım adamın gırtlağına yapıştım hatta bagajdan haydara sarıldım ama telefonu bluetooth ile bağlayıp yolunda ilerleyip konuşurken acısı geçiyor :):)

Bir de şu 4lu tuslari nasil duracak onu merak ediyorum

airbag tuşun arkaya itilecek, 4lü flaşör vites kolunun yanına alınacak tek yeri orda ben tuş arıyorum ama bulamadım aygüv oto 146 tl fiyat verdi tamam dedim ellerinde yokmuş, avek 86 tl dedi tamöam dedim 1 ay dedi :) şuan öyle geziyoprum, yurtdışında buldum komple vites etrafı tuş takımı 30 $ ve ücretsiz kargo, bakalım bi şekilde toplayacağım orayı sadece flasör tuşum sallanıytor şuan idareten.

Bende biraz arastiriyim yarin izmit keleslere sorarim belki vardir orada

Geri
Üst Alt