Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza Style Multimedya Ekran

Konu, 'Müzik Ve Multimedya Sistemler' kısmında EmirP tarafından paylaşıldı.

1. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    2014 İbiza Style pakete ekran takan oldu mu hiç? Taktırmayı düşünüyorum fakat 4'lü tuşu filan orada olduğu için kafamda soru işaretleri oluyor. Takan varsa aydınlatabilir mi?

Bunu beğendi. kadikoyluaslan bunu beğendi.
  2. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.287
    4.467
    113
    Emircim trakya grubundan bi kardeşimiz taktırdı. 4 lü flaşör için ayrı bi aparat aldı

3. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    @KİREÇ abi onu söylediler bana aşağıya kilit tuşlarının oraya taşıyorlarmış diye duydumda. Pek güvenemiyorum açıkçası. Elektrik işi giriyor işin içine sonuçta. Yapan arkadaş biraz yardımcı olursa önümde örnek olmuş olur

4. waddle

waddle SCW Üyesi

85
    32
    18
    Evet bende yaptırmayı düşünmüştüm. Yaptıran arkadaşı dinleyelim bakalım.

5. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    bende ekran var 4lü tıuşum boşta sallanıyor şuan, vites kolunun yanına alacam ama servislerde bulamadım bakalım kovalıyorum :)

6. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    ekran marka model fiyat paylaşabilir misiniz? memnun musunuz @ULU

7. KİREÇ

KİREÇ Moderatör

5.287
    4.467
    113
    @Pulse59 idris kardrşim cevap bekliyoruz. Yoğunluktan fırsat bulursan cevapla...

8. ULU

ULU V.İ.P Yetkili SCW Üyesi

2.525
    2.655
    113
    Navix NVX 6679 taktım, geri kamerası ve arka park sensörü ile 1250 tl verdim montaj dahil, şuan için şükür bir sıkıntı yaşamadım, navigasyon ve geri kamerası çok işimi görüyor TV izledim arada (dsmart ve lig tv yok bilesin :) ) ben memnunum şuan çok şükür.

xure ve nurettin.ugur.3956 bunu beğendi.
  9. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    abi çok sağol paylaşımın için müsait bir zamanda birde resim çekip konsolu gönderir misin zahmet olmazsa :) @ULU

10. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63

Sayfayı Paylaş