Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza stop su alma problemi

eengineer

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar,

2007 ibizamın sağ stopu su almış ve kirlenmiş durumda... tek alsam ton farkı olacak komple 4 lü set değiştirsem 400 lira diyorlar.. çıkmasını bulamadım.. pres yapıştırma olduğundan içini açıp temizlemekte zor iş, yanaşan yok.. tavsiyelerinizi bekliyorum.. :(

internette hasarlı araçlara bakın onlardan belki takas yada alma şansınız olabilir. yada sportif görünmesini isterseniz ümraniyede biri stopların içini siyah zemin yapıp dış plastiğini söküyor. isterseniz yardımcı olabılırım..

Yeni stop al renk farkı olmaz stoplarda...Far olsa bi nevi çözümü daha kolay olur ama stop lambalarında vibrasyon kaynağı olduğu için sökerken kırılır ve bidaha işe yaramaz...Çıkma bulursanda olur ancak modele göre 2007 ve üzeri Ibizaların stoplarının kırmızısı biraz daha koyu,buna dikkat etmen gerekecek...

arkadaşlar , yardımlarınız için teşekkürler, farın içini açabilecek birisini bulmak amacı ile cumartesi maslak otosanayi sitesine gittim. Ne çıkmasını bulabildim ne de temizleyecek birini :(
tek alsam ton farkı olur diyor ustalar.. ne biliyim çıkamadık işin içinden...

Geri
Üst Alt