Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza st sorunlar baŞladi!!

tolgabes64

Kayıtlı Üye
servis günü 5 ekimmiş ama gitmeyi unuttum. 2 gündür araçta ilginç şeyler oluyor... 35 km yol sabiha gökçen > kadıköy ve depo yarıya indi! 5.vites ortalama 70 le giderken! dünde kadıköy kazasker arası E5 den ortalama 80 ile 5.vites de gittim ve o soğuk havada arracı park ettğimde çıkan fan gürültüsü 1 dakika boyunca sürdü..aracı max 3500 devirde kullandım sadece 10 dakikalık yolculuk yapmıştım. bi ara radyo açılmadı ve deminde 1 km lik yolda depo 8/6 dan 8/4 e indi! aslında ciddi bi sorun varki full depoda kalan yol 160km görünüyor!

her zaman,herkesin dediği gibi: bu yol bilgisayarına çok fazla takılma..arabanın deposunu doldur,yol yap,tekrar doldur..(her iki doldurmada da tabanca attıktan sonra, daha fazlasını alma..) ikinci doldurmada aldığın litre*100/arada yaptığın km= en doğru yakıt ölçümü..

aracın bakım zamanı geçmiş demişsin istanbul gibi bir şehir de hava filtresi normalden çabuk kirlenir. sen özellikle hava filtresini bakımdan bakıma değil de atıyorum 8000 km aralıklarla değiştir. o zaman yakıt sarfiyatın normal seviyelerde olacaktır

75 km yol = yarım depo azalmış nasıl olduysa :S yarın bakıma götürelim bi daha 6700 km de araba

azsonra götürcme servise.. radyodada sıkıntı var

*yakıt sorunu
*ısınma sorunu
*radyo sorunu

geçmiş olsun umarım çabuk halledilir beyinde olmasın sorun?

Bende de bu şekilde oluyor... elektronik benzin göstergesi saglıklı bilgi vermiyor... depoyu fulledim bursaya gidip geldim sadece ceyrek indir sonra 2 kere işe gittim geldim depo yerlerde =)

çizgi bi anda düşmekte bilgin olsun... bununla beraber range de hatalı bilgi verebilir.

gittik bilgisayara bağlandı yağı suyuna bakıldı ama sorun yok dendi. herşeyi resetlenip yazılım tekrar kuruldu ekstra olarakda eve kadar takip e korna da eklettim ama ses için ayrı bi cihazı varmış sadece ışıklar yanıyo

Geri
Üst Alt