Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sportourer 2012?

ermanitouch

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba,

nette gezerken bu ilanı buldum. ilandaki sportourer ın arkadan fotosuna bakar mısınız? bana sanki far grubu değişmiş gibi geldi.. SC versiyonları gibi

dışa bonbeli görünüyor farlar acaba MY 12 mi?? ya da fotonun açısının mı yanıltması.. ST sahibi arkadaşlar daha iyi yorumlayacaklardır.

Sevgiler,

http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...el-0-km-bahar-kampanyasi-copa-54412475/detay/?

yeni copa versiyonu bu sabah bakıma aracımı götürdüğümde farkettim qeniş tam aile arabası , dediğin gibi bombeli farlarr ama tam olarak kaç olduğunu bilmiorum doğrusu

farlar referance in farları.. araç referance den üstün styleden düşü özelliklere sahip.. ön ve arka farlar referance nin tek farları..

bana arka taraf aynı gibi geldi foroğraf açısından dolayı sanki daha çıkık gibi duruyor bence

bu arada araç için 1.4 motor diyor benzinlilerdede copa opsiyonu var mı?

cevap evet varmış :rolleyes:

Geri
Üst Alt