Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Sportourer 1.2TDI CR

1.2 TDİ yı al abi boşver km ler ilerliyor cordobada yakısır abime :)

eger aracina 25bin TL veriyorlarsa dusunmeden gir takasa al bunu gorkem.

görkem sen onu bunu geç ben söyluyorum ibiza cordobaya göre daha zor tutunuyor yola kullandığım için biliyorum. ama leon alman çok daha mantıklı. 3 kuruş fazla olsun yarın bi gun satmaya kalktığında leonda fazla zarar etmezsin ama ibizayı zor satarsın.

leon TDI 45000bin serhan :) onun için üste 20bin tl ister bende cordobayı alırken eskisini 14 e verip 31 e bunu almıştım yani 17 koymuştum şimdi bi 20 daha koymak can sıkıcı:)

sende sedan hastalıgı var ST nerden cıktı :)

valla benden çıkmadı kanka pederden para çıkmıyor:) bana illa değişeceksen al sana 1.2 TDI tam fıstık diyor:)

senin baba sana gıcık haberin olsun...boşuna alma bu aracı nasıl olsa baba biniyor şu an..
9 bin' kendine bişi al böyle devam..
STEYŞIN sevik mi sevmiik mi..dğn konuştum biliyorsun reno grandtour 1.5 dci 37700 fiyat vardı sunroof yoktu..indirim yaparım dmeişti..inse 36 yapar..ama bugünkü clio kazasından sonra reno zor düşünürüm..
1.6 tdi alsın..arkada kebap yapar satar parasını çıkarırız

senin baba sana gıcık haberin olsun...boşuna alma bu aracı nasıl olsa baba biniyor şu an..
9 bin' kendine bişi al böyle devam..
STEYŞIN sevik mi sevmiik mi..dğn konuştum biliyorsun reno grandtour 1.5 dci 37700 fiyat vardı sunroof yoktu..indirim yaparım dmeişti..inse 36 yapar..ama bugünkü clio kazasından sonra reno zor düşünürüm..
1.6 tdi alsın..arkada kebap yapar satar parasını çıkarırız

valla öyle:) neyse konuyu kapatim ben en iyisi siteyşın :)

Geri
Üst Alt