ibiza sonar stop | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ANDROİD ve İOS mobil uygulamamız yayına başlamıştır. BURAYA tıklayarak uygulamaya gözatabilirsiniz.

ibiza sonar stop

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında mali tarafından paylaşıldı.

1. mali

mali
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    [​IMG][/IMG]arkadaşlar 2006 model ibiza sahibiyim , piyasada bikaçtane sonar marka siyah zemin stop gördüm.. arayıp sordum ama stoklarda kalmadığını ve getirtme şanslarının olmadığını söylediler .. bu stoba ulaşabileceğim biyer varmı ? yada yardımcı olabilecek olan bi arkadas ? şimdiden teşekkürler ..

2. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    nerden ulaşırsın bilmiyorum ama başarılı bi stop olmuş hakkaten..

3. koray.cano

koray.cano
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    63
    1 aya kadar bende kovalıyordum ama piyasada yok bulman imkansız .. bulursan söyle en az 30 tanede ben alcam :)

4. Byefsane

Byefsane
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    48
    Niyeti bozdum bulalım alalım :)

5. Şeker Adam

Şeker Adam
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.
    2. sı servıste cupra stop dersenız o ıcı grı olanlardan alabılırsınız.
    3.bence gıt cıkmacıdan kırık stop al ıcını boya tak.:)

6. Byefsane

Byefsane
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    48
    3 stop işini sevdim abi kırık stop yada satmak isteyen olursa ben alabilirim fiyat konusunda anlasırsak

7. Şeker Adam

Şeker Adam
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    az kaldı yapıp takıcam kendıme

8. cenko1905

cenko1905
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
  9. YCO

YCO
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    48
    stop oysa fiyatı da gayet iyiymiş..

10. mali

mali
    SCW ÜYESİ

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    evet kardesim aradığım stop bu ama bu siteden bi cevap gelmedi ön sipariş verdiğim halde ;)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

bu stop orj. abi edindiğim bilgiye göre herhangi bi boyama işlemi olmamış , ikincisi de bu stobun aynısından türkiyede pert bi ibizada var, biraz önce aradım sordum adam aracı yaptığını ve bineceğini söyledi ;) satmaktan vazgeçti yani ..

ayrıca arkadaslar bu stoptan getirtme şansım var yurtdışından , sadece ben getirirsem 350tl gibi bi fiyat cıkıyo ama ne kadar cok gelirse o kadar düşüyo maliyeti .. o yüzden alacak arkadaslar olursa daha uygun bi fiyata 10 gün icinde stoplarımız elimizde olur ;)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

abi ankaradasın sanırım .. bende yozgatta öğrenciyim.. yapcak olursan haber ver geliyim benimkini de yaptıralım ;)

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

ayrıca son bi bilgi, örnek olarak eklediğim resimdeki stop birebir sonar marka stop arkadaslar ;) stobun siyahlığı aynı , herhangi bi gri'lik söz konusu değil ..bikaç sitedeki sonar marka stop ilanındaki fotoğrafta gri gibi gözüküyo o kadar, aslı siyah ..

Sayfayı Paylaş