Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

ibiza sonar stop

Konu, 'Mk4 (2002-2008)' kısmında mali tarafından paylaşıldı.

1. mali

mali SCW Üyesi

30
    0
    6
    [​IMG][/IMG]arkadaşlar 2006 model ibiza sahibiyim , piyasada bikaçtane sonar marka siyah zemin stop gördüm.. arayıp sordum ama stoklarda kalmadığını ve getirtme şanslarının olmadığını söylediler .. bu stoba ulaşabileceğim biyer varmı ? yada yardımcı olabilecek olan bi arkadas ? şimdiden teşekkürler ..

2. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    nerden ulaşırsın bilmiyorum ama başarılı bi stop olmuş hakkaten..

3. koray.cano

koray.cano SCW Üyesi

2.721
    145
    63
    1 aya kadar bende kovalıyordum ama piyasada yok bulman imkansız .. bulursan söyle en az 30 tanede ben alcam :)

4. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    Niyeti bozdum bulalım alalım :)

5. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.
    2. sı servıste cupra stop dersenız o ıcı grı olanlardan alabılırsınız.
    3.bence gıt cıkmacıdan kırık stop al ıcını boya tak.:)

6. Byefsane

Byefsane SCW Üyesi

3.557
    59
    48
    3 stop işini sevdim abi kırık stop yada satmak isteyen olursa ben alabilirim fiyat konusunda anlasırsak

7. Şeker Adam

Şeker Adam SCW Üyesi

4.435
    78
    48
    az kaldı yapıp takıcam kendıme

8. cenko1905

cenko1905 SCW Üyesi

59
    0
    6
  9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    stop oysa fiyatı da gayet iyiymiş..

10. mali

mali SCW Üyesi

30
    0
    6
    evet kardesim aradığım stop bu ama bu siteden bi cevap gelmedi ön sipariş verdiğim halde ;)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

bu stop orj. abi edindiğim bilgiye göre herhangi bi boyama işlemi olmamış , ikincisi de bu stobun aynısından türkiyede pert bi ibizada var, biraz önce aradım sordum adam aracı yaptığını ve bineceğini söyledi ;) satmaktan vazgeçti yani ..

ayrıca arkadaslar bu stoptan getirtme şansım var yurtdışından , sadece ben getirirsem 350tl gibi bi fiyat cıkıyo ama ne kadar cok gelirse o kadar düşüyo maliyeti .. o yüzden alacak arkadaslar olursa daha uygun bi fiyata 10 gün icinde stoplarımız elimizde olur ;)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

abi ankaradasın sanırım .. bende yozgatta öğrenciyim.. yapcak olursan haber ver geliyim benimkini de yaptıralım ;)

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

ayrıca son bi bilgi, örnek olarak eklediğim resimdeki stop birebir sonar marka stop arkadaslar ;) stobun siyahlığı aynı , herhangi bi gri'lik söz konusu değil ..bikaç sitedeki sonar marka stop ilanındaki fotoğrafta gri gibi gözüküyo o kadar, aslı siyah ..

Sayfayı Paylaş