ibiza sonar stop | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza sonar stop

mali

Kayıtlı Üye
[/IMG]arkadaşlar 2006 model ibiza sahibiyim , piyasada bikaçtane sonar marka siyah zemin stop gördüm.. arayıp sordum ama stoklarda kalmadığını ve getirtme şanslarının olmadığını söylediler .. bu stoba ulaşabileceğim biyer varmı ? yada yardımcı olabilecek olan bi arkadas ? şimdiden teşekkürler ..

YCO

Kayıtlı Üye
nerden ulaşırsın bilmiyorum ama başarılı bi stop olmuş hakkaten..

koray.cano

Kayıtlı Üye
1 aya kadar bende kovalıyordum ama piyasada yok bulman imkansız .. bulursan söyle en az 30 tanede ben alcam :)

Şeker Adam

Kayıtlı Üye
1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.
2. sı servıste cupra stop dersenız o ıcı grı olanlardan alabılırsınız.
3.bence gıt cıkmacıdan kırık stop al ıcını boya tak.:)

Byefsane

Kayıtlı Üye
1.sı bu stop orjınal deıl ıcı alıp boyanmıs senın o gorduklerınde sonar olanların ıcı grı sıyah deıl.
3 stop işini sevdim abi kırık stop yada satmak isteyen olursa ben alabilirim fiyat konusunda anlasırsak

YCO

Kayıtlı Üye
stop oysa fiyatı da gayet iyiymiş..

mali

Kayıtlı Üye
evet kardesim aradığım stop bu ama bu siteden bi cevap gelmedi ön sipariş verdiğim halde ;)

---------- Post added at 20:08 ---------- Previous post was at 20:05 ----------

bu stop orj. abi edindiğim bilgiye göre herhangi bi boyama işlemi olmamış , ikincisi de bu stobun aynısından türkiyede pert bi ibizada var, biraz önce aradım sordum adam aracı yaptığını ve bineceğini söyledi ;) satmaktan vazgeçti yani ..

ayrıca arkadaslar bu stoptan getirtme şansım var yurtdışından , sadece ben getirirsem 350tl gibi bi fiyat cıkıyo ama ne kadar cok gelirse o kadar düşüyo maliyeti .. o yüzden alacak arkadaslar olursa daha uygun bi fiyata 10 gün icinde stoplarımız elimizde olur ;)

---------- Post added at 20:10 ---------- Previous post was at 20:08 ----------

az kaldı yapıp takıcam kendıme
abi ankaradasın sanırım .. bende yozgatta öğrenciyim.. yapcak olursan haber ver geliyim benimkini de yaptıralım ;)

---------- Post added at 20:14 ---------- Previous post was at 20:10 ----------

ayrıca son bi bilgi, örnek olarak eklediğim resimdeki stop birebir sonar marka stop arkadaslar ;) stobun siyahlığı aynı , herhangi bi gri'lik söz konusu değil ..bikaç sitedeki sonar marka stop ilanındaki fotoğrafta gri gibi gözüküyo o kadar, aslı siyah ..

Üst Alt