Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza sol ayna sorunu

seckin2001

Kıdemli Üye
Arkadaslar gece hafta biri aynama vurmustu farkinda olmamış dim fakat aynam yerinde durmuyor acilip kapaninca ne yapmam lazim nasil Söke bilirim bilginiz varmi

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ekli dosyalar

• uploadfromtaptalk1383396075442.jpg
    uploadfromtaptalk1383396075442.jpg
    19.3 KB · Görüntüleme: 7
  • uploadfromtaptalk1383396130149.jpg
    uploadfromtaptalk1383396130149.jpg
    71.6 KB · Görüntüleme: 8
Arkadaş lar bilgisi olan yok galiba ben aynayi ayna kapagini söktum ama icinde kirilan ezilen bi parça bulamadim :(

Resimlerden gördüğüm kadarıyla plastik burç kırılmış gibi duruyor. Ayna kapağını açtığında görünmez. O Cama yapışık olan plastik aksam ile aynanın öpüştüğü bölgede...Tutmayı ve katlamayı sağlayan parça...

Kople değişim mi lazim abi

Resimlerden gördüğüm kadarıyla plastik burç kırılmış gibi duruyor. Ayna kapağını açtığında görünmez. O Cama yapışık olan plastik aksam ile aynanın öpüştüğü bölgede...Tutmayı ve katlamayı sağlayan parça...

geçmiş olsun.Anlamadığım bir konu,en iyisi bir servise götürüp fikir almak

Kople değişim mi lazim abi

Resimlerden yanılmıyorsam eğer dediğim parçaysa değişim şart. O kırılan parçayı çıkma buldun diyelim. Montajını yapabilmen için kurma makinası ve aparat lazım Bu nedenle değişim diyorum. Fakat yinede sen bir araştır.

Teşekkür ler usta

G.olsun sorunu hallettinizmi nasıl? Benimde aynayı açmam lazım keşke resimlerini çekseydiniz, ayna ve kapak nasıl çıkıyor ben denedim fazla zorlayamadım da.

Aynayi çekiyor sunuz dilli cikiyor ondan sonra zaten kapagin tirnaklarini görüyor sunuz daha yaptıra madim vakt olmadi elimle tutuyorum açacağım zaman :D

Geri
Üst Alt