Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sis farı hakkında

lsg33

Kayıtlı Üye
öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler. benim sorum şu sis farlarını değiştirmek isityorum ama bunu nasıl yapabiliri bilmiyorum yadımcı olabilirseniz sevinirim....

neyini değiştirmek istiyorsunuz komple değiştireceksen parçacıya gidip yenisini alacaksın elektrikçiye gidip taktıracaksınız

sis farlarının ampüllerini değiştirmek istiyorum ama bir türlü sökecek var olan lambalara ulaşamadım nereyi sökmem lazım.....

ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)

ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)

yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim

yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim

Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hesi bukadar...

Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hepsi bukadar...

ya bu işi bilen arkadaşlar bahsettiğiniz vidayı çeviriyom çeviriyom çıkmıyo vida yerinden ki çıksa bile öğle çekip çıkarılacak bi yer yok ( ha bu arada bahsetmiş olduğum ibiza sportourer sis farı )

Yeni konu açmiyim dedim,

Benim aracım Stylance donanım. Özünde sis farı var :) Fakat cupra tampon takılmış ama sis farı olmayanından.

Ben şimdi aracıma sis farı taktırabilirmiyim? Ücreti ne olur acaba bi bilgisi olan varmı? Yoksa direk servisin yolunumu tutiyim :)

Geri
Üst Alt