ibiza sis farı hakkında | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza sis farı hakkında

lsg33

Kayıtlı Üye
öncelikle herkeze kazasız belasız sürüşler. benim sorum şu sis farlarını değiştirmek isityorum ama bunu nasıl yapabiliri bilmiyorum yadımcı olabilirseniz sevinirim....

aspava983

Kayıtlı Üye
neyini değiştirmek istiyorsunuz komple değiştireceksen parçacıya gidip yenisini alacaksın elektrikçiye gidip taktıracaksınız

lsg33

Kayıtlı Üye
sis farlarının ampüllerini değiştirmek istiyorum ama bir türlü sökecek var olan lambalara ulaşamadım nereyi sökmem lazım.....

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)

lsg33

Kayıtlı Üye
ön sıs farının cercevesınde bıtane vıda tutuyor onu vıdayı cıkar gecmelıdır o oraya kendıne dogru cek cıkart sıs farınıda 2 tane vıda tutar onlarıda cek cıkar arkasında soket var onuda cıkar sısın arkadasındakı yerı cevır kendıne cek bu kdr :)
yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim

schumi

Kayıtlı Üye
yardım için teşekkürler ama sis farının çevresindeki vida farı ayarlamak için kulanılıyo diye biliyorum ama yinede bidaha deniyim
Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hesi bukadar...

schumi

Kayıtlı Üye
Sis farının yanındaki vida,sis farını çevreleyen panjura ait...O vidayı sök,panjuru çekip tampondan çıkar..Daha sonra sis farını vidalarından söküp çıkarıcaksın hepsi bukadar...

lsg33

Kayıtlı Üye
ya bu işi bilen arkadaşlar bahsettiğiniz vidayı çeviriyom çeviriyom çıkmıyo vida yerinden ki çıksa bile öğle çekip çıkarılacak bi yer yok ( ha bu arada bahsetmiş olduğum ibiza sportourer sis farı )

Birkan6161

Kayıtlı Üye
Yeni konu açmiyim dedim,

Benim aracım Stylance donanım. Özünde sis farı var :) Fakat cupra tampon takılmış ama sis farı olmayanından.

Ben şimdi aracıma sis farı taktırabilirmiyim? Ücreti ne olur acaba bi bilgisi olan varmı? Yoksa direk servisin yolunumu tutiyim :)