Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza signo 1.6 2001

usan

Kayıtlı Üye
arkadaşlar merhaba ibiza signo 1.6 2001 model araç almayı düşünüyorum.
bir araç buldum 120binde 12.000 e verecek sizce mantıklımıdır. araç oldukça temiz.
abs
esr
çift airbag
djt. klima
4 cam otomatik
çelik jant gibi özellikler var.
yakıt durumu nedir bu araçların ve konfor güvenlik durumları nasıldır.
şimdiden çok teşekkür ederim

ufuk bey sizi üyelerimiz bölümünde tanıyabilirmiyiz...
http://www.seatclubworld.com/forumdisplay.php?f=2

---------- Post added at 18:01 ---------- Previous post was at 17:32 ----------

2001 için fiat az sayılmaz tüm ağır bakımları yapılmışmı?yapılmışsa kaç km'de yapıldı eğer 60bin km'de yapıldıysa tekrar zamanı geldi demektir...yakıt durumu eğer kelebek boğazı ve beyin tam anlamıyla sağlık ise 8,9 litre civarı yakıyor...bence bir üst kasa baksanız daha iyi olur 1.4 16v 100hp

Bence o arabaya deymez hocam o kadar para tabi bütceyi ne kadar zorluyoruz bilemem

benim aracım 14 bile etmiyor :p konuya dönmek gerekirse ben olsam biraz daha bekler (Tabi imkanlar nedir bilmiyorum) mk1 leon alırdım, veya yukarıda yazılan gibi bir üst kasa ibiza düşünürdüm, tabi fiyatları nedir ibizaların hiç bir fikrim yok.

toledo ve leon olur ama onlarda 15den falan başlıyor
peki 12-13 arası diğer markalardan önerebileceğiniz bişey var mı

diğer tavsiye edilen araçlar büyük ihtimalle 2001 modelden eski ve ibiza'dan boş ve kalitesiz olacaktır.

DOD'da Corsa 1.6 GSi var aslında temiz de duruyor 7.500 tl, üzerine para da kalır keyfe keder oynarsın aslında ben düşünmedim değil ancak seat'tan vazgeçemiyorum. Gerçi yukarıda yeni model olsun yazdım şimdi 98 model araba tavsiye ediyorum biraz çelişki oldu ancak.

hocam eylülde bebeğimiz olacak bir daha geniş araç lazım bana
abs airbag ve klima şart
99 polom vardı daha önce çok memnundum aslında ondan. ama sadece klima vardı.
neden kötü dediğinizi anlamadım o araç için. aklımda brava,306, astra gls(98) ve ibiza var.
o rakamlarada o donanımda 1.6 motor başkada araç bulamıyorum. clio ya falan binmem ben. hani bi kıyas yaptığımda ibiza oldukça ağır basıyor aslında

12 falan bütçe bide araç baya donanımlı geldi bana neden deymez

---------- Post added at 09:05 ---------- Previous post was at 09:00 ----------

http://www.arabam.com/IKINCIEL/Ilan/Detay/2337213

beyler araç bu bi baksanız 14,5 yazmış ama 12 olur diyo

doluluk kısmı ayrı bence ki 15-16 ya cıktınmı o dolulukta 2004 kasası tarzda bir araba alabilirsin diye düşünüyorum km si(123k) ortada ki daha sonra model yükseltmek istesen elde cıkması güç bir araba diye düşünüyorum araba zaten ısparta civarında imiş

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:39 ----------

hocam eylülde bebeğimiz olacak bir daha geniş araç lazım bana
abs airbag ve klima şart
99 polom vardı daha önce çok memnundum aslında ondan. ama sadece klima vardı.
neden kötü dediğinizi anlamadım o araç için. aklımda brava,306, astra gls(98) ve ibiza var.
o rakamlarada o donanımda 1.6 motor başkada araç bulamıyorum. clio ya falan binmem ben. hani bi kıyas yaptığımda ibiza oldukça ağır basıyor aslında

Neden 1.6 motor ısrarla?

en fazla 1.6 motor arıyorum ama 1.2 de olmasın ama

Geri
Üst Alt