Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza SC, CUPRA, BOCA ve Altea XL.. Bluetooth Cep telefonu Bağlantısı..

abi ben denedim benim aracta BlueTooth Options dan ileriye gidemedim ne dediysem anlamıyo bitürlü:)

abi ben denedim benim aracta BlueTooth Options dan ileriye gidemedim ne dediysem anlamıyo bitürlü:)

Oraya "Settings" yazmayı Unutmuşum Emre düzeltmeyi yaptım şimdi "settings" demen gerikiyor "BlueThoot options" tan önce :eek:key:

@Çöllü Bu benim aracımda olurmuki Seat IBIZA FR 2012

Burak Eğer Direksiyon altındaki mikrofon düğmesine basınca "o meşhur abla çıkıp sana Main Menü" diyor ve arkasından "Call Jhon Smith" örneğini veriyorsa senin makinadada mevcut demektşir bu özellik yönergeleri takip ederek sende açıp kullanabilirsin aracında bu özelliği :eek:key:

Burak Eğer Direksiyon altındaki mikrofon düğmesine basınca "o meşhur abla çıkıp sana Main Menü" diyor ve arkasından "Call Jhon Smith" örneğini veriyorsa senin makinadada mevcut demektşir bu özellik yönergeleri takip ederek sende açıp kullanabilirsin aracında bu özelliği :eek:key:

Bende o tuş var ama mikrofon görevini yapmıyor sadece cd,radyo geçişi yapıyor.

Bende o tuş var ama mikrofon görevini yapmıyor sadece cd,radyo geçişi yapıyor.

Yani o tuş deilsede başka bir tuşa basınca O abla konuşuyorsa BlueTooth vardır demektir araçta ve varsada senin araçtada çalışır büyük ihtimalle ;)

abla almanca konuşuyor bende. :)

ingilizce söylesem anlarmı?

edit: ingilizce anlamıyormuş :(

bende google translate kullanarak ingilizce'den almancaya çevirdim telefon'dan almanca okunuşlarını ezberledim. bluethooth options'dan öteye gidemedim ama..

bugün almanca bilen bir arkadaşımla yapmayı denicez :)

yapabilirsek almanca okunuşlarını youtube'a yüklerim sizde telefondan teybe dinletip yaparsınız :D

abla almanca konuşuyor bende. :)

ingilizce söylesem anlarmı?

edit: ingilizce anlamıyormuş :(

bende google translate kullanarak ingilizce'den almancaya çevirdim telefon'dan almanca okunuşlarını ezberledim. bluethooth options'dan öteye gidemedim ama..

bugün almanca bilen bir arkadaşımla yapmayı denicez :)

yapabilirsek almanca okunuşlarını youtube'a yüklerim sizde telefondan teybe dinletip yaparsınız :D
aynı yerde bende takılıyorum ne yaptıysam geçemedim bende :)

aynı yerde bende takılıyorum ne yaptıysam geçemedim bende :)

o noktada iş bitiyomuş :D

telefondan bağlantı yapıyorsun şifre 1234 ben bağladım ama müzik çalamıyorsun :(

Almanca bilmeyenler için sıra sıra okunuşlarını yazıyorum

bu sırayla giderseniz bağlantıyı gerçekleştirebilirsiniz.

-Andre Opsiyonen

-Ayştelügen

-Blutut ayştelügen

bu üçlüyü her bip sonunda söylerseniz aracın bluethoot'u 3 dakikalığına aktif oluyor ve telefona girmeniz gereken şifre 1234.

hayırlı olsun :)

Geri
Üst Alt