Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sc 1.2 tsi DSG

YEKTA

Kayıtlı Üye
Kıymetli arkadaşlar dün 1 kaç arabaya baktım polo mesela 1.4 85 hp comfort 33.900 ne hikmetse içime sinmedi(belkide leondan sonra gözüm tutmadı) manuel klima,jant yok,hız sabitleyici yok ööyle eğreti durdu gözümde corsaya baktım daha öncede 1.2 enjoy kullanmıştım oda 75hp oda pek sarmadı açıkçası şu an arabamı satıp yıl sonunda yine 1 araba alayım diyorum şimdiki leonumdan 1.2 çok memnunum ibizada dahada az yakacağını düşünüyorum 1.2 ibiza sc DSG ile ilgili yorumlarınız nedir?başka tavsiyelerede açığım bu arada başka markaya geçersemde unutmayınki ben hep burdayım :)iyisiyle kötüsüyle her türlü fikre ihtiyacım var kafam allak bullak fikirleriniz için teşekkürler [sene sonunda ciddi kampanya olursa sıfır(olacağını tahmin ediyorum gemi gemi araba geliyor satış yok çünki) eğer olmazsa 15/20 binde 1 yaşında araba alıcam yine ]

abi bence dizele bakman daha iyi çünkü benzinin akıbeti belli değil 2 zam daha görse kontak kapatıcaz

Abi bence de dizele yönel madem cok kullanmıcaksın sole kucuk hacımlı bır arac al hem az yaksın hem cok gezdırsın ama benzınlı dersen de bence polo gereksız bom boş bi araç opel corsa fena degıl ama ben cok beyenmıyorum oo secenekte en guzel ıbıza kalıyo donanım tasarım hepsini sollar ayrıca sunu solemeden duramıcam abi sen ne araba alırsan al hep bizim abimiz sin ne kadar yüz yüze tanışmamış olsakta bu olay boyledir şimdiden hayırlı olsun dıleklerımle :)

yeni bir 1.2 tsi dsg kullanıcısı olarak aracı kesinlikle tavsiye ederim. kendi sınıfında donanım, motor, tüketim ve kalite bakımından 1. pişman olmazsınız.

yekta abi benim arabayı vereyim sana =) tam senin istedigin gbide oldu smdi =)

az km lı ıkıncı el daha ıyıdır abı bosver odeyen odesın sıfır arabanın ötvsini:) Az yakım dersen bence kucuk hacımlı dızele gec,ham yakıt benzınden ucuz hemde araba az yakmıs olucak.Corsaların tek kapı 1.3 cdti ları var 1 sene flan kullanıp yıne degıstırıceksen bence guzel olur

Birinci öncelik az yakması ise 1.2 Tsi'ın öyle ahım şahım az yakan bir motoru yok. Araç alacağım zaman dediğiniz araçlar arasında bir de Ford Fiesta, çok gidip geldim fakat sonunda bunda karar kıldım iyi ki de Ibiza Sc almışım. Benim görüşümü sorarsanız Ibiza diğer seçeneklere kıyasla hem iç hem dış olarak daha hoşuma gitti benim, belki Polo'yu donanımlı yapsalardı tercih sebebi olabilirdi ama sizin de dediğiniz gibi o kadar para verdikten sonra "al sana jant kapağı, manuel klima, hız sabitleyici için de biraz daha para alalım" demeleri insanı soğutuyor. Donanım haricinde performans olarak da üstte bir seçenek, yalnız imkanınız varsa aracı ESP'li alın.
Ibiza SC 1.2 Tsi Dsg kullanıcısı olarak elimden geldiğince başka sorularınıza da yardımcı olmaya çalışırım.

abi 1 yaşında ford fiesta 1,4 tdci lere bakabilirsin istersen Ama sana leondan sonra araba beğendirmek biraz zor olur çünkü yeni alacağın araçta hep leondaki özellikleri arayacaksın içi dar gelecek yakıt için katlanmaya değer mi diye düşüneceksin ama istersen o segmentteki araçlardan almaya kesin kararlımısın ona karar verelim abi :D

şu an için vazgeçtim zaten ama 1.2 tsi dsg ile ilgili yorumlar için konu dsgli 1.2 tsi kullanıcılarının yorumları ile yararlı olur

Geri
Üst Alt