Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza sc 1.2 tsi DSG

arkadaşım yorumlar 3 aşağı 5 yukarı aynı değerleri veriyor.en önemli unsur senin kullanış tarzın.eğer benim gibi ışıklardan ben kafadan çıkarım der,her arabayla yarışırsan değerler yüksek olur.bir de dur kalklar çok yakıyor.benim araç 9000 km civarına geldi ilk aldığım zamanlara göre rakamlarda görülür düşme var.sakin kullanırsam 5 km den sonra 6,5-7lt/100km ye iniyorum.uzun yolda 95 -100 km hız ile 5.5 lt/100km değerler civarı oluyor.ama hız 120 km den sonra 5,8-6.0 ortalamalara çıkıyor.ama tüm araçlarda bu böyledir değil mi? ayrıca ibizanın kasa leondan küçük olduğu için yakıt haliyle leondan düşük olur.ve de bu 1.2 tsi ile dsg şanzumana en iyi oturan araç ebat olarak ibiza sanki.aracı kullanmak oyuncakla oynar gibi kolay ve eğlenceli.en ufak harekete tepkiyi en güzel veren bir motor ve şanzuman.şiddetle tavsiye ederim

Geri
Üst Alt