Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Ibiza Radyo Problemi

Konu, 'İbiza' kısmında ediperdinc tarafından paylaşıldı.

1. ediperdinc

ediperdinc SCW Üyesi

258
    165
    43
    Merhabalar. Aracımda radyo dinlerken arada bir kesiliyor yayın. Ses falan gidiyor ve hemen geri geliyor. CD çalarda problem yok. Poloda metro fm mesela aslanlar gibi her yerde çekiyor ama benimki arada gidiyor. Neden acaba? Yine bana servis yolu gözüktü. Asindiriyorum servis yolunu artık.

2. dogancancavuslu

dogancancavuslu SCW Üyesi

23
    20
    3
    anten temassızlığı vardır bağlantı yerinden belki.

Bunu beğendi. ediperdinc bunu beğendi.
  3. ediperdinc

ediperdinc SCW Üyesi

258
    165
    43
    Vallahi bilemedim. Servise bir gideyim bakalım ne diyecekler? Bazen sinir ediyor çünkü.

Bunu beğendi. kirlisakal bunu beğendi.
  4. JackJones54

JackJones54 SCW Üyesi

5
    5
    3
    Aynı sıkıntı çok fazla olmasada bende de var :(

5. ediperdinc

ediperdinc SCW Üyesi

258
    165
    43
    Bugün servise gittim. Ilk önce kesintiyi videoya çekme imkanınız var mı dedi. Bend e gerek yok açan açmaz kesintiyi siz de göreceksiniz dedim. Oo çok güzel o zaman dedi. Gittik baktık. Araç kalsın dedi saat 4'e doğru muhtemelen geri veririz dedi. 4 sularında gittim aldım. Durumu merkeze gönderdiklerini onlardan gelecek cevaba göre hareket edeceklerini cevap geldiğinde beni arayacaklarini söyledi danışman. Bu arada imza attığım kağıtta kendi tespitleri söyle yazıyordu. 3 sn kesiliyor ardından tekrar geliyor.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. EmirP

EmirP SCW Üyesi

302
    265
    63
    Son zamanlarda radyo bazı yerlerde bendede çekmemezlik yapıyor. Daha önce aynı yerde çekerken son 1 aydır filan çekmiyor

7. ediperdinc

ediperdinc SCW Üyesi

258
    165
    43
    Benimkinde çekmeme değil de Yayın tamamen kesilip geri geliyor. Ama cızırtı falan değil. Yani biri ses kapama tuşuna basıp geri açıyor gibi. Bir göstermekte fayda var tabii.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. 26_BC_726

26_BC_726 SCW Üyesi

332
    361
    63
    Aynı problem bende de var maalesef. Zaten dreksiyonun altındaki koldan kanal aramak için kanalları gezdiğimde 5-6 kanal anca buluyo. Çoğu kanalı atlıyo. Dinlemek istediğim kanalı manuel olarak anca dinleyebiliyorum. Sanırım bu teyiplerin genel olarak radyolarında bi hastalık var.

9. dadaş34

dadaş34
    Administrator
    V.İ.P Admin

6.528
    5.831
    113
    konuyu okuduktan sonra bendede olmaya başladı :D konudan uzak durunn hahhahah tılsımlı

bengibiza ve ediperdinc bunu beğendi.
  10. xure

xure FORUMDAN UZAKLAŞTIRILDI

1.163
    867
    113
    Aa radyo özelliğimi var bizim teyplerde :D Ben arabanın içinde açtım okudum şimdi dahada bi iyi çekiyo kapatamıyorum hatta hep çalıyo :)

Sayfayı Paylaş