Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

IBIZA Radyo kontrolu

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında Nogaro tarafından paylaşıldı.

1. Nogaro

Nogaro SCW Üyesi

79
    7
    8
    Arkadaslar bugun arkadastan duydum ıbıza nın radyosunu kullanmak ıskenceymıs memory dekı radyolar arasında dolasmak ıcın en az 3 tusa eger bunu dıreksıyondan yapmak ıstıyorsan 5 ıslem yapmak zorundaymısım dogrulugu nedır bırde ıbıza nın ıc plastık kalıtesı nasıldır ben showroom da almak ıcın gıttıgımde hosuma gıttı ama 1 sene sonra rengınde atma gunesten kabarma gıbı sıkayetler oluyormu bırde 1.2tsı motor gurultusu dsg sangırtısı asırı ruzgar ve yol sesı alması gıbı sıkayet varmı cevabınızı merakla beklıyorum sayglar

2. zafa38

zafa38 SCW Üyesi

2.189
    14
    38
    Onu her kim dediyse iyi sallamış radyo kullanımı gayet duzgun ve pratik tektusla. Malzeme kalitesi elbette luks deil ama kalitesizde değil solma falan asla olmadı bnm araçta olacagınıda sanmıorum. Tüm DSG lerde şangırtı war yol ve ruzgar sesi konusundada pek basarılı deil acıkcası

3. mfb

mfb SCW Üyesi

1.332
    6
    38
    kim söylemişse bayağı bir abartmış bende yani ibiza sahibiydim çok kullanışlı bir ses ünitesi vardı ayrıca malzeme kalitesinde solma kabarma gibi problemleri yaşıyacağınızı zannetmiyorum

4. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    kumandadan direk kayıtlı kanallar arası gezebiliyosunuz

5. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Kumandadan kayıtlı kanalları hangi tuş geziyor??? , istasyon düğmeleri olmaması, biraz sıkıcı ama zaten usb den mp3 dinleyince çok da sorun değil.

6. huzeyir

huzeyir SCW Üyesi

369
    67
    28
    kolun üst ve alt kısmında bununan tuşlar
    >>l
    l<<
    bunun gibi bişey yanlış hatırlamıyosam

7. kamikaze

kamikaze SCW Üyesi

1.910
    251
    83
    Her tuşa bastım, servise de sormuştum, en son Auto Motor Sport testinde de yazan, bu radyoda istasyon değişmenin dert olduğu yönünde. Açıkçası mp3 bile açmıyorum, hava emiş sesini bastırmayayım diye.

Sayfayı Paylaş