Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Ön Takım İyileştirmesi / Salıncak Burcu Değişimi

Benimde salıncak burçlarını değiştirmem lazm aslnda :(

senin cevabı beklicem.. sen memnun olursan bende taktırcam:D
gelecek ay maaşda taktırcam erzurum erses seat servisinde fiyat teklifi bile aldım 80 e takacaklar.bazılarına uymuyor duyumu aldım araştırmalarım bu yönde.nerdese aracın altına girip bakacam ki ne bakacam tıkırtılar duyuluyor bazen sanırım yağı bitmiş :D

gelecek ay maaşda taktırcam erzurum erses seat servisinde fiyat teklifi bile aldım 80 e takacaklar.bazılarına uymuyor duyumu aldım araştırmalarım bu yönde.nerdese aracın altına girip bakacam ki ne bakacam tıkırtılar duyuluyor bazen sanırım yağı bitmiş :D
aynen..

hala takıntılıyım bende aldım cupra burc poşetde duruyor.takmaya fırsatım olmadı işten güçten. benım araca olur mu acaba ne güzel unutmuştum hatırlatmasanız olmuyor sanki :)

Hocam ben de arıyorum Cupra burçlarından ön sağ sol için. Daha tok olduğundan sarsıntı ve ses sorununu çözüyor demiş arkadaşlar. Nerden temin edebilirim acaba bir de fiyatı nedir tahminen?

Hocam ben de arıyorum Cupra burçlarından ön sağ sol için. Daha tok olduğundan sarsıntı ve ses sorununu çözüyor demiş arkadaşlar. Nerden temin edebilirim acaba bir de fiyatı nedir tahminen?
86 liraya aldım ciftini daha takmak nasip olmadı işleri güçler yoğun :D servisten temin edebilirsiniz...parça kodu konunun içinde mevcut...araclarımız aynı baya sordum sorusturdum bnv motor bizim araclara oluyormuş..senin arac kaç model

Geri
Üst Alt