Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

İbiza / Motor üzerindeki pas

Konu, 'Mk5 (2008+Günümüz)' kısmında emre yamanlı tarafından paylaşıldı.

1. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Arkadaşlar biliyosunuz ki aracı alalı 15 gün bile olmadı ve ben resim üzerinde gösterdiğim yerde pas olduğunu gördüm. Bu normal mi ?
    Özellikle yeni ibiza almış olan arkadaşlar,kendi araçlarında kaputu açıp aynı bölgeye bakabilirlerse sevinirim. Acaba sadece bende mi var bu pas.

Saygılar...

Ekli Dosyalar:

• 01.jpg
      01.jpg
      Boyut:
      254,2 KB
      Okunma:
      46
    Bunu beğendi. fimus bunu beğendi.
  2. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    daha erken görsem bakardım. yarın inşaAllah bakarım.
    peki bi bezle silsen geçmiyor mu?

3. kirlisakal

kirlisakal Teknik Koordinatör

5.965
    5.237
    113
    hemen koş hırdavatcı hacı amcama wd-40 orjınal sprey pas sökücü al, sık bekle biraz...akmasına izin verme eski mıkrofiber bezle sil gecer bi daha pas tutmaz.yıkamışsın motoru demek iii hava tutulmamış inceden döküm malzeme oksııtlenmiş.unutma wd-40 sarı mavi kutu ıthal yan sanayı alma...kucuk 250 mllik var.motorun diğer aksamları silmede temizlemede bir numara ona göre kullan iice temizle...gecmiş olsun

4. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Bora bakarsan sevinirim, ve yeni ibiza almis arkadaslar.
    Hocam arac daha 15 gunluk, motoru yikatmadim. dedigini yapicam ama diger arkadaslarda bi baksin onlarda yoksa bi durum direk aldigim yere goturmeyi dusunuyorum.

5. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Evet yeni ibizacilar, bekliyorum kaput altindaki haberlerinizi. Kafaya taktim bu pasi

6. LEON2015

LEON2015 SCW Üyesi

151
    66
    28
    Merhaba
    Bir şekilde motorun üstüne su gelmiş ve döküm olan yerlerde pas yapmış bence aldığınız yetkili satıcıya başvurun sorunu onlar çözsün, en azından stoklarındaki diğer araçları da kontrol ederler.Başka bir seat müşterisi bu sıkıntıyı yaşamaz.

7. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    bugün baktım benimkide böyle hatta daha fazla. bi ara foto çeker koyarım olmadı gündüz gözü.

8. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Bi ugrayip gostereyim yilmaz abi dedigin gibi....

9. emre yamanlı

emre yamanlı SCW Üyesi

453
    208
    43
    Tesekkurler bora. Normal mi acaba bi durum, ben bi servise sorayim.

10. bora55

bora55 SCW Üyesi

1.685
    839
    113
    hic fikrim yok. 3 seferdir servise gidiyorum kontrole. sakıncalı olsa söylemezler miydi?

Sayfayı Paylaş