Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza motor arıza yanıp sönüyor

servisten fiyat almadan sanayide değişime gitme bence..

Sanayiden arkadasa fiyat sorum 70 lira diolar .Önceki sahibide bobin değiştirdim 300 e servisdedemişti diye hatırladım bu kadar fiyat farkı oluru arkadaslar?
Bir de 20 km yapar mı bu araba???

bora efem otomotıvle görus onlar gerklı yardımı ve bılgıyı söylerler sana... benım arabanında motor arıza ısıgı yanmıstı bogaz kelebegı ve egr valfı temızlendı sıkıntı gitti..

Sanayiden arkadasa fiyat sorum 70 lira diolar .Önceki sahibide bobin değiştirdim 300 e servisdedemişti diye hatırladım bu kadar fiyat farkı oluru arkadaslar?
Bir de 20 km yapar mı bu araba???

70 Lira hepsine mi. ??

parça 70 lira sadece.Montajla 100 olsun işte.Sanayide uzak baya aklıma takılıo iste oraya kadar gidim mi die

1.4 16V 4 silindir değil mi..
parça fiyatı 70 Lira..

70 X 4 = 280 Lira..
demek ki 20 Lira da işçilik alıyo servis de işte..

Merak ettim doğrusu neden kaynaklandığını...

aynı problem benim toledoda oldu bobin arızalıymış 80 tl civarında bobin fiyatı.

abi 4 tanesini neden değiştiriyim .1 tanesi arızalı bu bobinlerden .4 ünü birden mi değiştirmek gerekiyor...

---------- Post added at 01:01 ---------- Previous post was at 01:00 ----------

Merak ettim doğrusu neden kaynaklandığını...

bende anlayamadım neden oldugunu ama cok sık oluyo bu arabalarda .ben araı yeni aldım almada 1 hafta onede arızalanmıs.Uzun yolda olsa kalırız walla yolda

bobinin biri arızalanmışsa yakın zamanda hepsi arızalanır ömürleri tükeniyo çünkü..

Geri
Üst Alt