Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza motor arıza yanıp sönüyor

rocco81

Kayıtlı Üye
Arkadaslar 2003 seat ibiza signo arac benzin aldıktan sonra motor elektrik arıza ısıgını yanı sönmeye basladı arac rölantide titriyor .Eve getirdim 500 m kulanıp .Kapının önünde duruyor suan neyapmalıyım.Ateleme bobnindemi aıza var anlamadım.Bu arabadan cektiğimi baska biseyden cekmedim ben...

Bora öncelikle kendini üyelerimiz bölümünde tanıtırsan memnun oluruz...

abi tanıttık .Bu arıza işi nolcak cok moralim bozıldu uyku girmiyo gözüme suan.ewden cıkıp benzin alaya gitmeseydik olmicaktı belkide böyle bir olay

motor ve elektrik lambaları beraber mi yandı. ??
hangi lambalar var arabanda bilmiyorum ama bunun tek bi çözümü var servise gidip baktırman..belki bi parçanın değişmesi gerekiyodur belki de hiç bişi yoktur..bunu burdan bu kadar bilgiyle söylemek zor..

sadece sarı renkli olan motor elektrik arıza lanbası yanıp sönüyor arac rölatide titreyerek calısıyor.Ben büyük ihtimal atesleme bobini gitti diye düşünüyorum arkadaslar.Siz ne diorsunuz baska bir sey olabilrimi?

arkadaslar yardımcı olcak yokmu???
bu sabah tekrar baktım sank araba çiğ benzin atıyor.Ekzozun ucundan ciğ atoyır ve titriyor araba .eden olabilri yardım bekliyorum

bobinlerdedir o zaman sorun dediğin gibi..
rolantide titreyip benzin atıyosa..velakin değiştirirken hepsini değiştirmekte fayda var diğerleri de kısa zamanda gider sorun oysa..

Ateşleme bobininde problem var :) Değişmesi gerek bence cünkü aynısı benim başıma geldi leonda

atesleme bobini arizasi bu hemen yaptirin kullanmayin yoksa kataltik i bozarsiniz o da 1000 lira yenisi

arkadaslar serviste nekadara değişir bu bobin.??
Servis ewe yakın ama sanayi baya uzak.Sanayiye kdar gidebilirmiyiz bu halde?20 km civarında.

Geri
Üst Alt