Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza MK5 Hoparlör

Mertkan

Kayıtlı Üye
Son bir haftadır sol hoparlörden çok fazla hışırtı ve patlama sesi geliyor.Büyük olasılık kolon patladı.Teyb orjinal olmadığı için belkide teyb'dendir diyorum.Teyb'e baktırıcam,hata orda değilse hoparlörün patlak olduğu kesinleşecek.Erya Cemal usta ile konuştum,garantiden değiştirirmisin diye.O da ben hatayı tespit edicem,Yedek parça temini ile başka arkadaş ilgileniyor,Teyb orjinal olmadığı için değişim yapar mı garanti veremem dedi.Bende en kötü ihtimal öndeki 2 kolon'u değiştiririm diyorum.Çünkü teyb'i söküp,orjinal'i taktırıp servis'e gitmekle uğraşılmaz şimdi.Hem yeni alıcağım kolonları daha güçlü alırım.Benim sormak istediğim Bizim kolonlar Kaç cm,ayrıca kolonlar değişirken fazladan bir işlem yapmak gerekir mi?
Bu arada teyb double din Navitech

Bilgisi olan yok mu arkadaşlar?aracı yarın götüreceğim servis'e

dediğiniz ustaya kayıt açtırtmadan baktırabilirseniz öyle yapın eğer sorun kolonun patlak olmasıysa, kesme biçme olmadıysa orjinal teybi taktırıp öyle kayıt açtırın garantiden imkan vermiyorum değiştirmezler orjinal olmayan teyiple

Son bir haftadır sol hoparlörden çok fazla hışırtı ve patlama sesi geliyor.Büyük olasılık kolon patladı.Teyb orjinal olmadığı için belkide teyb'dendir diyorum.Teyb'e baktırıcam,hata orda değilse hoparlörün patlak olduğu kesinleşecek.Erya Cemal usta ile konuştum,garantiden değiştirirmisin diye.O da ben hatayı tespit edicem,Yedek parça temini ile başka arkadaş ilgileniyor,Teyb orjinal olmadığı için değişim yapar mı garanti veremem dedi.Bende en kötü ihtimal öndeki 2 kolon'u değiştiririm diyorum.Çünkü teyb'i söküp,orjinal'i taktırıp servis'e gitmekle uğraşılmaz şimdi.Hem yeni alıcağım kolonları daha güçlü alırım.Benim sormak istediğim Bizim kolonlar Kaç cm,ayrıca kolonlar değişirken fazladan bir işlem yapmak gerekir mi?
Bu arada teyb double din Navitech

Senin once teyp çerçevesi al kendine mertkancim:)

Navitech Servisini gittim.Teyb'in bağlantısı ile alakalı bir durummuş.Çözüldü sorun.

[MENTION=23987]Duvi[/MENTION] abi zaten araştırma içindeyim.Benim Teyb'e uygun double din çerçeve arıyorum.Bulamassam artık fantazi sınırlarını zorlayıp,kalıp aldırıp fiberden yaptırıyım diyorum.

Geri
Üst Alt