Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Mk3 Cupra 1.8T

Bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda ithal edilmiş aracın garajda saklanmışı olmaz pampa...Olsada o garajda saklandığı için görünmez, görünsede herif onu saklıyor demekki... satmaz.
Ne kadar ırzına geçildiğine bakmak lazım...
Sanki yakından görüp incelediniz arabayı... Bir yerden elinde yakın zamanlı fotoları sahibinin iletişim adresi vs olan varsa yazsın.
O iyi değil, bu iyi değil... Bazısı kendini fotosundan belli ediyor ama bazısına bakılır.

Utku sen zor bulursun ondan:confused:
İstersen hamsi tava var.Gel yiyelim mis gibi.:)

xx

Bakalım bir. Olursa olur. Olmazsa farklı fantazilere de açığız.
S3 gibi, Golf Mk3 GTI gibi..
Hangisi içimize sinecek şekilde denk gelirse :)

Afiyet bal şeker :)

Bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda ithal edilmiş aracın garajda saklanmışı olmaz pampa...Olsada o garajda saklandığı için görünmez, görünsede herif onu saklıyor demekki... satmaz.
Ne kadar ırzına geçildiğine bakmak lazım...
Sanki yakından görüp incelediniz arabayı... Bir yerden elinde yakın zamanlı fotoları sahibinin iletişim adresi vs olan varsa yazsın.
O iyi değil, bu iyi değil... Bazısı kendini fotosundan belli ediyor ama bazısına bakılır.

o araba fotosundan gayet kendini belli ediyordu :) Hataydaki fotosundan ziyade zamanında modifiyemde sahibinin yazıkları ile zaten kendini ele veriyor.

Bende bu aralar tosbalara bakıyorum,şeytan dürtüp duruyor.Alayım diyorum şöyle 2-3bine yapayım baştan :)

xx

utku marina cafe den çık n city ye gelene kadar kafanı sağ taraftan ayırma orda devamlı görüyorum beyaz... ara bak mutlaka görürsün ama satarmı bilmem

utku marina cafe den çık n city ye gelene kadar kafanı sağ taraftan ayırma orda devamlı görüyorum beyaz... ara bak mutlaka görürsün ama satarmı bilmem

İşte bana böyle mesajlar lazım. Büyüksün Yekta abi :)
Haftaya kamp kurarım oralara :)

Vosvos işinin olayı, baştan en iyisini alıp bir süre binip hevesi alıp en az zarar ederek kurtulmaktır.
Ne kadar ucuzu alınırsa masraf o kadar artar.
2-3 liraya alınan vosvosun o kafadaki kıvama gelmesi 15 binleri geçer.
5-6 liraya derli toplu, passız ve çürüksüz bişey bulunursa bir süre binilir. Sonra ondan da soğunup satılır.
Benim bildiğim vosvos kuralları bunlar :D

Utku sen aracını bulda gerisi kolay.Benim vosvos işi alırsam beni uğraştırır ve çok yorar ama o kadar harcatmaz:)Neyse şayet tam olarak karar verirsem zaten gerisi senin işin:D

xx

Aracın soyulup komple kaporta-boya yapılması, muhtemelen yırtık pırtık içinde kalan kapı döşemeleri, plastik bakalitler ve koltuk döşemelerinin yenilenmesi, bu esnada tamponlar farlar falan..
Ciddi paralar tutuyor.. Uğraşan ve cayan arkadaşlarım oldu, ondan söyledim..
Benlik bi durum varsa el atarız. :D

utku çok iyi bilgim yok cupra hakkında ama kendi beyaz yazıları gri ve kırmızıydı yanılmıyorsam cupra gri iki kırmızı renk olabilir hatta cupra2 nin altındada karınca duası gibi bişeyler yazıyordu galiba belediyenin garajınada bak es geçme :eek:key:

Geri
Üst Alt