Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Ibiza Mk3 Cupra 1.8T

ukku

Kayıtlı Üye
Bir arkadaşıma araba bakıyoruz da,
Sağda solda kalmış, yolunuzun üzerinde gördüğünüz ya da olduğunu bildiğiniz 2000-2001 model (mk3 kasa) Ibiza Cupra ya da Ibiza Cupra R var mı?
Benim bildiğim 2 tane var, ikisi de sarı, ikisi de çok beter durumda. Onlardan farklı lazım :)

Örnek;

Seat_Ibiza-Cupra_R1.jpg

Kayseride pazar günü galericiler sitesinde gözüme çarptı baktım ama pek iç açıcı durumda değil çok yıpranmış araç ve bu araçların zemızini bulmak cidden zor.

Tufan yakın arkadaşım olur, arabayı da gayet iyi biliyorum :)
Ancak Ibiza 1.8T öncelikli şu an. Ortamda Ibiza Cupra2 var zaten. Aynısından bi tane daha gerek yok :)

Kenks im Un plaka dışında istanbulda Cupra yok.

İstanbul şart değil.
İyi çıkma ihtimali olsun, fizana da gider bakarım :)

En son hatayda 82 binde olduğunu iddia ettiği 15500 e seyyar pavyon bi araç vardı... İlanı şimdilerde yok ama olsa da alınmaz zaten...

Hataydaki her tarafı stickerlı aracı biliyoruz ve istemiyoruz.
Bir de İstanbul'da UN plaka var.
İkisi de sarı ve ikisi de oldukça kötü durumdalar.
Bize başka araç lazım :)

Hataydan pavyon cuprası,istanbuldan Un plaka ,bunlar dışında Cupra çıkmadı piyasaya.Umarım bilmediğimiz bir tane çıkar şurdan :)

Geri
Üst Alt