Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza LPG Sıralı Sistem

Arkadaşlar merak ettiğim Lpg taktırınıca araç garanti kapsamından çıkmıyor mu?

Walla arkadaşlar herhangibi bir sıkıntı yaşamadım bugüne kadar ki performans konusundada bir sıkıntı yaşamadım sıralı sistem çok varklı benzin gibi 4 enjoksiyondan işeme yaptığı için bir sıkıntı yaşanmıyor. Ki kartepe ye gidip gelirken Özgür ( ZGR) de yanımdaydı her hangibi bir sıkıntı yaşamadık gayet mantıklı 75 TL ve 400 - 450 km den bahsediyorum bence bu gayet mantıklı tabi görüş meselesidir.Herkesin fikirlerine saygı duyarım

TSI motora lpg konusunda bilgisi olan yok heralde? :(

Garantili araca lpg taktirinca garantiden cikariyorlar.En azindan motor ve etkilenebilecek mekanik, elektrik aksami cikarirlar.Mesela boya dökülmesi gibi şeylerde garanti devam eder.Benim bildigim sordugum bu sekilde.

sadece senin söylediklerin garantiden çıkar.boya ile lg nin ne alakası var değil mi?

e peki garanti değilde normal periyodik bakımlara yada motorda bir sorun olduğu zaman servise götürebiliriz dimi bakarlarr yani heralde:(

1.4 tsi ve 1.2 tsi araçlarada lpg oluyor ama çok fazla yaygın olmadığı için sorunları biraz fazla anlayacağınız bu aralar sıkıntılı biraz daha beklemek gerek tsi motorlar için

aracın garantisine gelince aracın yakıt sistemi ve bağlantı yapılan elektrik sistemleri garanti dışı kalıyor araç normal bakımlartına gittiğinde araç lpg dahi olsa bakımları bir güzel yapılıyor fakat araçta bir arıza olduğunda aracın lpg li olduğunu söyleyip bakamayacaklarını belirtiyorlar bundan da yola çıkarak araçta çıkarak garanti olayıda sapa sarıyor bir şekilde lpg ile ilişkilendirip garantiye sokmak istemeyeceklerdir.

benin şahsi fikrim bu araçların 1.6 sı kullanılıyorsa lpg takılması gerek diye düşünüyorum.

I Love LPG :cool: benzinde ayda 200 TL ye 400-450 km yi zor gören ben; LPG ile bu ay 250 TL ile 1100 km yol yapmışım :eek:

Geri
Üst Alt