Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza LPG Sıralı Sistem

CanCan11

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaşlar Uzun süre düşündükten ve araştırdıktan sonra aracıma lpg taktırmayı düşündüm ve yarın bu işlemi gerçekleştireceğim.. Ortalama günde 30-40 km yol yapıyorum bu da hafta da ortalama 100 ila 150 lira benzine denk geliyor yarı yarıya gitmek varken benzinle ilerlemeyi düşünmüyorum artık. Biliyorum arabaya gaz takmak belki hoş birşey değil ama bizi bu hale getiren devlet utansın.

Can sende LpG sevenler derneğine katıldın:D saka biyana bizi hakikaten bu hala getiren dewletimiz utansın..

Can ben de taktırmayı düşünüyorum..2 tane takılacak diye pazarlık yapabilirsin....

pazarlığı 3 diye yap:)))
hangi arka takmayı düşünüyorsun...ben takacaktım..bana illa brc dediler..1650 tl vermem dedim..vazgeçtim

süleyman abi sen gel direk çözeriz adam babamın arkadaşı ve opel gm ile de anlaşmalı opel garanti veriyor bu adamın taktığı sisteme ben fiyat konuşmadım. Ama senin için yarın sorarım abicim. Yetişemiyorum artık haftada en az 100 150 lira benzin parası veriyorum yıkılıyorum sonrada ayın sonu gelmiyor bir türlü

süleyman abi sen gel direk çözeriz adam babamın arkadaşı ve opel gm ile de anlaşmalı opel garanti veriyor bu adamın taktığı sisteme ben fiyat konuşmadım. Ama senin için yarın sorarım abicim. Yetişemiyorum artık haftada en az 100 150 lira benzin parası veriyorum yıkılıyorum sonrada ayın sonu gelmiyor bir türlü

off ne yaptın yaa lpgde o paraya ben 450-500 km yapıyorum sen o paraya ne kadar yapıyosun can?*

Ben ayda 1.000 TL veriyorum ya ben ne yapayım :(

Valla yılmadan usanmadan haftada 100 den fazla bende veriyorum hatta 2 günde 1 50 veriyorum ama LPG ye geçmektense gider minik dizel bir araç alırım ya da daha az yakmanın yollarını ararım mesela diğer okul dönemimde sitenin servisini kullanmayı düşünüyorum :D Hoş benzinden yana sıkıntım yok ama trafik içimi baymaya başladı

Geri
Üst Alt