Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza LPG montajı

@dadaş34 sağolasın abi. Valla ucuzu döner dolaşır daha çok masrafla karşıma çıkar korkusuyla en iyisini kullandım araçta ne yaptırdıysam :)

paran çoksa finansal bilgilerimi belli bir ücret karşılığında seninle paylaşabilirim :)

borçlardan bıktınız mı ?

İki yakanız bir olmuyor mu ?

Hep bir korkuylamı yaşıyorsunuz ?

arayın hemen sizi finanse edelim :)

Ekli dosyayı görüntüle 8331 Ekli dosyayı görüntüle 8330 Ekli dosyayı görüntüle 8329 Ekli dosyayı görüntüle 8327 Ekli dosyayı görüntüle 8328 Garantisi yeni biten ibiza'ma OBD'li LOVATO marka LPG taktırdım. Hayatım boyunca ilk defa bu arabama tüp taktırdım şuan herşey çok iyi ve oldukça az yakıyor

Hocam hayırlı uğurlu olsun. ALLAH kaza bela vermesin.
Bence çok doğru ve yerinde bir karar lpg taktırmak bunu lpg taktırmayan bi-le-mez :D
Bizim araçlara her marka kit oluyor yeter ki usta işini iyi yapsın...
Bu arada bence tek eksi tarafı simit tank taktırmaman olmuş. Keşke simit tank yaptırsaydın.
Bir de hocam şu direksiyonda ki kılıfı sök at yahu :)

Aynen lpg'de kit önemli fakat ustalık dahada önemli kalite bazında fiyatlarına bakarsan farklılıklar var fakat iyi bir usta çk güzel ekipmanı rezalet hale getirebilir önce usta sonra kit mantelitesi herzaman

Hocam hayırlı uğurlu olsun. ALLAH kaza bela vermesin.
Bence çok doğru ve yerinde bir karar lpg taktırmak bunu lpg taktırmayan bi-le-mez :D
Bizim araçlara her marka kit oluyor yeter ki usta işini iyi yapsın...
Bu arada bence tek eksi tarafı simit tank taktırmaman olmuş. Keşke simit tank yaptırsaydın.
Bir de hocam şu direksiyonda ki kılıfı sök at yahu :)
Allah razı olsun @bora55 cümlemize. Usta sene 70 lerden beri tamircilik yapıyomuş lpg çıktığından beri bu işi de yapıyomuş. Ustanın dediğine göre bu marka idealmiş. Hatta bizim arabanın aynısına başka bi marka takmış 2 haftaya bir arızaya geliyordu. Sürekli arıza lambasını yakıyordu uğraşamadım lpg yi söküp attım diyordu :) simit tank için burdan gelen tepkilerden sonra pişman oldum sayılır nerdeyse :)
Direksiyon kılıfına gelirsek Türk insanı işte garantiye alma çabaları

Sent from my iPhone using Tapatalk

Lavaş sar direksiyona lavaş kışında güzel oluyo :D

Benzin döküp yakıyim abi olmazsa

• Beğen
Reaksiyonlar: xure
Yakında fotoğraflandırıp paylaşım yaparım

Allah razı olsun @bora55 cümlemize. Usta sene 70 lerden beri tamircilik yapıyomuş lpg çıktığından beri bu işi de yapıyomuş. Ustanın dediğine göre bu marka idealmiş. Hatta bizim arabanın aynısına başka bi marka takmış 2 haftaya bir arızaya geliyordu. Sürekli arıza lambasını yakıyordu uğraşamadım lpg yi söküp attım diyordu :) simit tank için burdan gelen tepkilerden sonra pişman oldum sayılır nerdeyse :)
Direksiyon kılıfına gelirsek Türk insanı işte garantiye alma çabaları

Hocam abartı gelecek ama o depoyu değiştirsen ya.
Stepnede yer kaplamıyor mu ? Kaplıyor ama istediğinde çıkar koy kenara bagaj gene genişler.
Mesala tamir kitleri var benim bagajda duruyor öyle ne olur olmaz diye.
Uzun yolda gene alırsın stepneyi koyarsın bagajına yola devam.

Geri
Üst Alt