Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza LPG montajı

Zaten bunla simit arasında gidip geldim @xure uzun yolda stepne ihtiyacı olur diye vazgeçtim :/

Lastik tamir köpüklerinden taşıyorum ben gayette iyi oluyor bizim kullandığımız araçların bagaj hacmi zaten minimalize bi bass olsa arkada bi o finish bagaj fakat taktırmışsın önemli olan edeceğin kar bu saatten sonra

Lastik tamir köpüklerinden taşıyorum ben gayette iyi oluyor bizim kullandığımız araçların bagaj hacmi zaten minimalize bi bass olsa arkada bi o finish bagaj fakat taktırmışsın önemli olan edeceğin kar bu saatten sonra
bu spreyi kullandıktan sonra lastik tekrar kullanılabilir mi acaba? yoksa servise kadar idare edip direk yeni lastik mi almak lazım? İçinden temizlenebiliyor mu yani?

Ya o değil de bi çok kişi bu sprey olayından bahsetti @xure @ULU lpg yi takan adam bile. Pişman olmaktan korkuyorum ☺️

@dadaş34 sağolasın abi. Valla ucuzu döner dolaşır daha çok masrafla karşıma çıkar korkusuyla en iyisini kullandım araçta ne yaptırdıysam :)

Geri
Üst Alt