Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza logosuz panjur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

douu

Kayıtlı Üye
seat ibiza 6L için logosuz petek şeklinde olan panjurdan arıyorum.. var diyene hemen parayı yatırırım ;)

Kanka suana kadar o parcayı b tek Rıza aldı forumdan en uygun fıyatını ver satsın :D

Aslında cupra tampon ızgrası seklınde parca bulunsa orjınal panjur sokulup bı sekılde yapılablır ama onu bulablırmıyız:confused:

Elbet yapılır,metre ıle satılıyor oyle plastık ızgaralar.Ugrasmaya deger mı tabıkı bulunabılcek bsyse eger

Çoğu şey gibi ben panjuru kendim yaptım:D seat yetenekleri arasına girebilirim:D

xx

Elbet yapılır,metre ıle satılıyor oyle plastık ızgaralar.Ugrasmaya deger mı tabıkı bulunabılcek bsyse eger

tabıkı deger ben bostancıda bır tunıngcıde leon logosz panjur gordum adamlar fıberden yapmıs ıcınıde o seklde plastk parcayı yapstrmıs cokta gzel olmustu cok kolay bı ıslem gıbı duruyor tabı o plastık parcayı bulablrsek ;)

Bu ilandakinin petekleri çok küçük işte alt tamponun petekleriyle uyumsuz duruyor, tabi varsa bi de logonun sağındaki salundaki peteklerle.. Chevy Cruze'da dikkatimi çekmişti onların peteği çok benziyor, servisinde ucuzsa alınabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt