• Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

ibiza logosuz panjur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

douu

Kayıtlı Üye
seat ibiza 6L için logosuz petek şeklinde olan panjurdan arıyorum.. var diyene hemen parayı yatırırım ;)

kurtbil

Kayıtlı Üye
Kanka suana kadar o parcayı b tek Rıza aldı forumdan en uygun fıyatını ver satsın :D

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Aslında cupra tampon ızgrası seklınde parca bulunsa orjınal panjur sokulup bı sekılde yapılablır ama onu bulablırmıyız:confused:

kurtbil

Kayıtlı Üye
Elbet yapılır,metre ıle satılıyor oyle plastık ızgaralar.Ugrasmaya deger mı tabıkı bulunabılcek bsyse eger

setnogrom

Kayıtlı Üye
Çoğu şey gibi ben panjuru kendim yaptım:D seat yetenekleri arasına girebilirim:D

xx

JoSepHH23

Kayıtlı Üye
Elbet yapılır,metre ıle satılıyor oyle plastık ızgaralar.Ugrasmaya deger mı tabıkı bulunabılcek bsyse eger
tabıkı deger ben bostancıda bır tunıngcıde leon logosz panjur gordum adamlar fıberden yapmıs ıcınıde o seklde plastk parcayı yapstrmıs cokta gzel olmustu cok kolay bı ıslem gıbı duruyor tabı o plastık parcayı bulablrsek ;)

Gani

Kayıtlı Üye
Bu ilandakinin petekleri çok küçük işte alt tamponun petekleriyle uyumsuz duruyor, tabi varsa bi de logonun sağındaki salundaki peteklerle.. Chevy Cruze'da dikkatimi çekmişti onların peteği çok benziyor, servisinde ucuzsa alınabilir :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt