Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza Ledli Farlar - Bundan İstiyorum

Orjinal fara düzgün bir işçilikle bi-xenon mercek montajı, en mantıklı karardır.

orjınal farlarıma xenon taktırmıstım kapakları delmıslerdı sımdı soktum fakat far su alıyor. xenon varken de bu sorun vardı ıyı arttı kac kere actırdım ıcını temızlettım sılıkonlattım ama yıkamadan sonra yıne su alıyor. bu farlardan almayı dusundum merceklerı ıyı degılmıs 400 tl cıvarında var degermı bılmem. orjınal farlara bı-xenon yapsam daha pahalı olucak muhtemelen bırde su almaya devam edıcek bu yuzden kararsızım bende.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Varmı Ankara'da bilsem bi :)

şaşmaz da bu ısle ugrasan bı yer var ıstersenız pm atarım ama bıraz tuzlu gelmıstı bana :)

orjınal farlarıma xenon taktırmıstım kapakları delmıslerdı sımdı soktum fakat far su alıyor. xenon varken de bu sorun vardı ıyı arttı kac kere actırdım ıcını temızlettım sılıkonlattım ama yıkamadan sonra yıne su alıyor. bu farlardan almayı dusundum merceklerı ıyı degılmıs 400 tl cıvarında var degermı bılmem. orjınal farlara bı-xenon yapsam daha pahalı olucak muhtemelen bırde su almaya devam edıcek bu yuzden kararsızım bende.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

şaşmaz da bu ısle ugrasan bı yer var ıstersenız pm atarım ama bıraz tuzlu gelmıstı bana :)

iyi olur ya fikrimiz olur hiç yoktan

Sevdiğim bir abim bi-xenon işinde. Kalitede bir sıkıntı yok. Su alma vb dertler kesinlikle yoktur. Tavsiye ediyorum ;)
Bende cordoba' ya yaptıracağım fakat şu anda maddi durumdan dolayı beklemede :D

sfw27o.jpg

dmvaxd.jpg

Focus 2,5 H7 Hella Bi-Xenon Uygulaması - YouTube

Geri
Üst Alt