Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ibiza lazım

benim araba 6. vites 3000 devirde 210 falan yapıyor :confused::D:D

benim araç 1.4 tdi ruhsatta 80bg. chip uygulamasıyla 106 bg.dizel olmasına rağmen kalkışlarda bile benzinliyi yer bi halde.chip uygulaması yaptırırsanız tadını çok güzel alırsınız.ben ilk kez dizel kullanıyorum pişman olurum diye düşünmüştüm diğer dizelleri göz önüne alınca ama çok fazla memnunum aracımdan.. 5.vites 3bin devir 140 160 arası çok rahat görüyorum

Chiplisini bilemiyorum ama benim araba 5. vites 3 bin devirde göstergede 130 km görüyorum onur :) gayet keyifli oluyor tabi benzinlisi sanırım 100-110 yapar..

benim araç 1.4 tdi ruhsatta 80bg. chip uygulamasıyla 106 bg.dizel olmasına rağmen kalkışlarda bile benzinliyi yer bi halde.chip uygulaması yaptırırsanız tadını çok güzel alırsınız.ben ilk kez dizel kullanıyorum pişman olurum diye düşünmüştüm diğer dizelleri göz önüne alınca ama çok fazla memnunum aracımdan.. 5.vites 3bin devir 140 160 arası çok rahat görüyorum

dieseli özledim nasıl pişmanım öncekini sattığıma :(

1989cc 150HP golf 5.vites 3800 devir 130km/h buna göre 1.4 3000devir 100 iyi gibi :)

Geri
Üst Alt