Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İbiza lastik havası kaç olmalı

Ben de hepsine 32 basıp geçiyorum. 38 yapmayı denemedim ama yapılırsa da yoldaki her şey hissedilir duruma gelir.

18 inç fr kaç olmalı arkadaşlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Yeni ibiza basinc etiketi bu sekilde. 1. Ve 2. Arasindaki farkin sebebi nedir, kisi sayisi ayni?

Ekli dosyalar

• IMG_3351.JPG
    IMG_3351.JPG
    994.5 KB · Görüntüleme: 66
  • Beğen
Reaksiyonlar: goku
Yeni ibiza basinc etiketi bu sekilde. 1. Ve 2. Arasindaki farkin sebebi nedir, kisi sayisi ayni?

2.de kullanma kılavuzuna bakılması gerektiği belirtilmiş.. muhtemelen dış hava sıcaklığı ile ilgili bir durum, kış mevsiminde basınç değerlerinin düşürülmesi olabilir...

32-30 dan 35-33'e çıkınca yakıt 0.4 lt falan oynadı tüketimde çukurlarda da jant vurmuyor kolay kolay Ankara trafiği için ideal oldu konfordan biraz çalsa da. Tabi kışlık lastik için konuşuyorum. Lastikçide değiştirirken 39 38 basmışlar uzun yolda 130 -140 gazlarken araba halaya kalkıyordu az kalsın tavsiye etmiyorum 35 üstünü.

Geri
Üst Alt