Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

İBİZA KULE GERGİSİ arayışı...

cidden yurtdısındakı bı tanıdığa aldırıp ona yollatmak daha mantıklı gibi geliyo banada

ankara seat ata servıste var ben almıstım. semıh abı getırdı bana

kardesim bu kadar zor olmamali yani; git servise bu parcayi istiyorum de.
siparis ceksinler. kapora ver sende en kotu 20 gune gelir.

kardesim bu kadar zor olmamali yani; git servise bu parcayi istiyorum de.
siparis ceksinler. kapora ver sende en kotu 20 gune gelir.

aksarayda yetkili seat servisi yok en yakın servis 150-200 km uzakta zırt diye gidebilemiyoruz öyle olsa gidip bizzat göstererek getirtirim ama malesef şAns az :/

150-200 km guzelmis :)

en kotu maslakta bir vw parcacisina gidin; etkadan bakip siparisini versinler.
6L ibiza cupra ekipmanlarinda bulabilirler.
fiyatinin 200 den fazla olmamasi lazim.

bende de 2007 ibiza var bende arıyorum kule gergisi ama internette bulamadım. servisden getirtilebir. Birde birşey soracağım bu polo 6n lerin yayları ibizalara uyuyor peki kule başlarıda seat ibiza ile aynımıdır acaba polo 6n için olan kule gergisi ibizaya uyarmı?

bende de 2007 ibiza var bende arıyorum kule gergisi ama internette bulamadım. servisden getirtilebir. Birde birşey soracağım bu polo 6n lerin yayları ibizalara uyuyor peki kule başlarıda seat ibiza ile aynımıdır acaba polo 6n için olan kule gergisi ibizaya uyarmı?

bir ustamız uyduğunu söyledi bizzat açıp ikisinin de sol üstlere baktık yuvalar birebir ynı tabii mm.lik bir oynama varmı bilemiyoruz yön ve tip aynı civataların ama kesin %100 emin değiliz...

eger boyuda aynı ıse uyar ozaman bır denıyen eden olsa keske.. polo ıcın bulmak daha kolay ıbıza oldugu zaman sparconun var oda cok pahalı..

Geri
Üst Alt